پکن 1 پاسخ به ممنوعیت 59 چین-مرتبط, برنامه های گفتگو از همکاری

پکن روز سه شنبه گفت که “به شدت نگران” درباره دهلی نو تصمیم به ممنوعیت 59 برنامه های چینی با استناد به مسائل امنیتی اضافه کرد که آن را در برابر “هند منافع”.

در آینده افت مداوم مرز تنش با چین دولت منظور در روز دوشنبه گفت: این برنامه ها “مخاطره اندازد به حاکمیت و تمامیت هند دفاع از هند امنیت از دولت و نظم عمومی”.

در این بیانیه وزارت نیست شناسایی 59 برنامه های کاربردی مرتبط به چین است. اما مقامات دولتی با اشاره به این که چین ارتباط بود یک عامل مشترک بین بسیاری از برنامه های کاربردی است که به دستور مسدود شود.

وزارت خارجه چین گفت که به دنبال توسعه است اما افزود که این تصمیم رفت و در برابر دهلی نو علاقه.

“چین به شدت نگران مربوطه اخطار صادر شده توسط طرف هند. ما در حال چک کردن و بررسی وضعیت” سخنگوی وزارت خارجه, ژائو Lijian گفت: در منظم وزارت جلسه توجیهی در روز سه شنبه.

“من می خواهم به استرس است که دولت چین همیشه می پرسد کسب و کار چینی به رعایت قوانین بین المللی و محلی قوانین و مقررات کسب و کار خود را با همکاری کشورهای خارجی,” او گفت:.

ژائو خاطر نشان کرد دهلی نو از مسئولیت های خود نسبت به شرکت های خارجی است.

“دولت هند مسئولیت به حمایت قانونی و حقوقی از سرمایه گذاران بین المللی از جمله آنهایی چینی,” او گفت:.

“عملی همکاری بین چین و هند است که در واقع متقابلا سودمند و برنده-برنده” او گفت:

ژائو افزود: “چنین الگوی بوده مصنوعی تضعیف و آن را به نفع طرف هند”.

از تصمیم دهلی نو برای ممنوعیت برنامه های چینی می آید روز پس از محبوب رسانه های اجتماعی چینی نرم افزار WeChat – نیز ممنوع توسط هند – حذف به روز رسانی توسط سفارت هند (EoI) در زمان درگیری های مرزی از جمله نخست وزیر نارندرا بیانیه ای در این برخورد که در آن 20 سربازان هندی فوت در حین انجام وظیفه.

دلایل ارائه شده برای حذف پست شامل افشای اسرار دولتی و به خطر انداختن امنیت ملی است.

این به روز رسانی منتشر شده در WeChat شامل مودی در سخنان هند و چین مرز وضعیت تماس تلفنی بین هند و چین وزرای خارجه برگزار شد در اوایل این ماه و یک بیانیه توسط امور خارجی وزارت (MEA) سخنگو در مرز وضعیت.

یک روز پیش از سفارت هند تا به حال به موضوع روشن در آن چینی توییتر مانند Weibo حساب پس از همان بیانیه توسط MEA سخنگوی حذف شد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *