پکن را به شما معرفی امنیت لایحه برای تشدید کنترل بر هنگ کنگ: گزارش

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

چین معرفی خواهد شد پیش نویس قطعنامه جدید امنیت ملی قانون در هنگ کنگ نفی تجزیه تروریسم و دخالت خارجی در این خصوص اداره منطقه (SAR) گزارش های رسانه ها گفت: پنج شنبه.

پیش نویس قطعنامه معرفی خواهد شد به عنوان یک حرکت در جلسه افتتاحیه از چین پارلمان ملی (NPC) در جمعه گزارش در جنوب چین صبح پست (SCMP) و دلار هنگ کنگ, اخبار سایت hk01.com گفت: با استناد به منابع ناشناس.

نوشتن در جدید قانون تامین به هنگ کنگ ویژه منشور یا قانون اساسی می تواند دیدن سرزمین اصلی را کنترل SAR تشدید قابل ملاحظه ای است.

این شهر شاهد تظاهرات خشونت آمیز پس از ماه ژوئن گذشته که بسیار موضوع: پکن آشکار محکم کردن از کنترل بر این شهر و تاثیر آن بر آزادی ها از جمله آزادی بیان و بیان است.

“یک کشور دو سیستم” سیستم است که حاکم هنگ کنگ پرتاب شده به سوال دانشجو-led pro-دموکراسی تظاهرات و نشان داده اند که نشانه هایی از ساختمان تا دوباره در هفته های اخیر با وجود Covid-19 بیماری همه گیر.

پکن منبع گفت: SCMP به “…قانون جدید خواهد ممنوعیت تمام فتنه فعالیت های با هدف سرنگونی دولت مرکزی و مداخلات خارجی در هنگ کنگ امور. این امر نیز هدف اقدامات تروریستی در هنگ کنگ”.

این حرکت را به شما معرفی پیش نویس قطعنامه می آید که شهر را به نمایندگان

پتروشیمی جلسات آغاز جمعه در حال آماده سازی برای دیدار با Xia Baolong مدیر شورای دولتی را (چین کابینه) هنگ کنگ و ماکائو دفتر (HKMAO) در روز پنج شنبه شب.

اجرای قانون جدید — اگر آن را انجام می “…خوانده شده را علامت خروج قابل توجهی از پکن پیش از تصمیم به اجازه می دهد هنگ کنگ به پیش نویس و تصویب این قانون در درون خود قوه مقننه” را SCMP گزارش گفت:.

به طور جداگانه چین روز پنجشنبه گفت: این پشتیبانی از بهبود سیستم و مکانیزم های مربوط به قانون اساسی و قانون اساسی هنگ کنگ و ماکائو است.

سابق اروپایی مستعمرات بازگشت به قانون در اواخر 1990s تحت یک سیستم هدف خود را حفظ سیستم اقتصادی و تضمین استقلال خود را شناخته شده به عنوان “یک کشور دو سیستم”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>