پکن ترس مردم آن را تفکر آزاد از هر دشمن خارجی می گوید Pompeo

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

وزیر امور خارجه آمریکا, Mike Pompeo, در روز چهارشنبه (به وقت محلی) آمد و به شدت در چین حزب کمونیست نامیده می شود و برای انتشار زو Zhangrun بود که بازداشت شده توسط مقامات چینی برای انتشار مقالات نقد و چین بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

“همانطور که با تمام غیرمنتخب کمونیستی رژیم پکن ترس مردم خود را رایگان و تفکر بیش از هر دشمن خارجی. ما عمیقا مشکل برای یادگیری این هفته که CCP بازداشت زو Zhangrun برای انتقاد دبیر کل شی جین پینگ را به رژیم سرکوبگر و CCP را نادرست از COVID-19 pandemic” گفت: Pompeo.

“او باید منتشر شود. او به سادگی گفتن حقیقت است. او باید منتشر شود در اسرع وقت” وزیر امور خارجه آمریکا گفت.

با توجه به گزارش رسانه زو تا به حال مقاله منتشر شده در فوریه نخوری یازدهم سیاست فریب و سانسور بیش از coronavirus وضعیت در چین است.

زو مشغول به کار به عنوان یک استاد حقوق در دانشگاه Tsinghua. او قبلا صحبت برابر 2018 لغو محدودیت مدت ریاست جمهوری.

بیان کرد که CCP زیادی است اعتبار مشکل به وزیر خارجه آمریکا گفت: “آنها موفق به جهان حقیقت را در مورد این ویروس و در حال حاضر صدها هزار نفر از مردم در سراسر جهان در حال مرده است. ما باید حقیقت را; ما هنوز هم نیاز به حقیقت است.”

“ما نیاز به باز کردن. ما نیاز به تعامل جدی با دانشمندان در سراسر جهان است. و آنها در حال حاضر می گویند که آنها در حال رفتن به اجازه می دهد که به در آمده است. اما این که باید برای انجام آن کار واقعی. ما نیاز به مطمئن شوید که حق مردم وجود دارد به درگیر در این تحقیقات و ما نیاز به پاسخ های واقعی نه بهر راه حل سیاسی است. این است که در مورد علم نه سیاست و حزب کمونیست چین نیاز به پاک آمده با جهان در مورد این ویروس” اضافه شده Pompeo.

وزیر امور خارجه آمریکا نیز ناودان چین برای آن اقدامات اخیر بیش از هنگ کنگ.

“پکن گفت که برای 50 سال آنها می خواهم به مردم هنگ کنگ “درجه بالایی از استقلال است.” و همه شما را دیده اند و آنچه اتفاق افتاده تنها پس از 23 سال – خالی وعده های داده شده به مردم هنگ کنگ و جهان,” او گفت:.

Pompeo ستایش, Google, Facebook و Twitter برای “امتناع از تسلیم داده های کاربر به هنگ کنگ دولت”. “شرکت های دیگر باید آنها را دنبال کنید و همین کار را انجام,” او گفت:.

چین تصمیم به اعمال سخت گیرانه امنیت ملی قانون در هنگ کنگ دعوت کرده است با انتقاد بسیاری از گفت: این حرکت می تواند منجر به فرسايش از خود استقلال و همچنین له مخالفت سیاسی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>