توسط: PTI | بتیه | منتشر شده در تاریخ: 30 ژانویه 2020 9:29:54 pm

Kanhaiya Kumar, left leader kanhaiya kumar, kanhaiya kumar detained, latest news, indian express کومار بود اجازه خاموش بعد از چند ساعت (+عکس)

چپ رهبر Kanhaiya کومار بود در روز پنج شنبه مانع از پرداختن به یک تجمع در اعتراض به تابعیت (متمم) قانون در غرب Champaran منطقه بیهار جایی که او بازداشت شده توسط مقامات که به او گفت که اجازه این رویداد شده بود “لغو” در ساعت یازدهم.

وجود دارد سنگین استقرار پلیس زمانی که Kumar وارد Bhitiharwa آشرام راه اندازی شده توسط مهاتما گاندی در حدود ساعت 10 صبح طبق برنامه همراه با صدها نفر از طرفداران. سابق JNU رهبر دانشجویی اجازه داده شد وارد محوطه حلقه گل قرار دادن یک مجسمه گاندی و شرکت در آواز مذهبی آهنگ به مناسبت سالگرد مرگ او.

“هنگامی که ما در مورد به ترک برای برگزاری تجمع در بتیه رسمی جلو آمد که به اطلاع او زیر بخشی دادرس و ما بودند که بازداشت و پس از اجازه برای ما تجمع لغو شد. اما او نمی تولید هر گونه ارتباطات رسمی در این زمینه” کومار گفت PTI بیش از تلفن.

به عنوان حامیان او بزرگ شد و آشفته و کومار از آنها خواست به ماندن آرام و ارسال در سراسر پیام است که آنها مطیع قانون مردم است. او تحویل داده مختصری گفتار فیلم بود که به اشتراک گذاشته شده بر روی رسانه های اجتماعی است که او امضا شده در نمونه با تفسیر از “آزادی” آیات است.

کومار بود اجازه خاموش بعد از چند دقیقه و او پس از آن به سمت چپ برای متیهری مقر مجاور شرق Champaran منطقه به آدرس دیگری رالی.

مقامات در غرب Champaran باقی مانده کم حرف بر توسعه هر چند منابع در دولت های محلی گفت: به شرط ناشناس ماندن گفت که اندازه گرفته شد با در نظر گرفتن این منطقه در حال “اشتراکی حساس”.

“مجوز برای تجمع در بتیه لغو شد بدون هیچ دلیل معتبر. ما بازداشت شدند و اجازه دهید بعد از دولت های محلی دریافت دستورالعمل از مقامات بالاتر” کومار گفت.

“به سادگی وجود دارد هیچ چیز در برنامه های ما است که دولت می توانست استثنا. این تجمع برگزار می شد نه زیر پرچم هیچ حزب سیاسی. آن را نه هدف در هر انتخاباتی دستاوردهای” کومار ساخته شده است که انتخاباتی خود را به عنوان اولین شاخص تورم مصرف کننده از نامزد بگوسری Lok سبها صندلی در سال گذشته از دست داد اما به BJP را Giriraj سینگ گفت.

“البته هدف ما سیاسی است در آنجا که ما مخالف این تفرقه قانون است که چیزی جز یک تاکتیک انحرافی در بخشی از این حکم تقدیر به انحراف از گفتمان ملی از مسائل واقعی و بیکاری و فقر و آموزش و پرورش ناکافی و امکانات مراقبت های بهداشتی” 32 ساله و چپ رهبر گفت.

“اما ما نه سیاسی بودن در یک معنا باریک. برای هیچ چیز نیست که ما اجازه دهید بعد از رشته کشیده شد توسط کنگره MLA شکیل احمد خان که حزب نیست یک اتحاد شریک ساز و برگ که به آن تعلق دارم” کومار اشاره کرد.

در این تجمع در متیهری او شانس شلیک حادثه در جامع میلیا Islamia و راه اندازی یک محجبه حمله بی جی پی-آر اس اس گفت: “مردم با استناد به نام خداوند رم به تبدیل این کشور به زمین Nathuram (Godse)”.

Kumar دهکدهای سوار بر یک ایالت ‘Jan گن مرد Yatra’ که این نتیجه با تجمع در موضوع ‘naagarikta bachao desh bachao’ (صرفه جویی شهروندی نجات کشور) در پتنه در مارس 29.

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net