‘مثبت استفاده از قدرت’: 59-ساله بنگال coronavirus بازمانده سرود

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

زمانی که Dharamnath سینگ و نه نفر از اعضای خانواده خود را آزمایش مثبت برای coronavirus بیماری خود دنیا آمد ریزد.

59 ساله در حال حاضر خود را از دست داد و در اولین قربانی در شمال بنگال به بیماری های دستگاه تنفسی است که باعث می شود افرادی مانند او را بیشتر مستعد ابتلا.

ده نفر از اعضای خانواده آزمایش مثبت به زودی پس از سینگ 44 ساله و خواهر در قانون درگذشت در مارس 30, یک روز پس از آزمایش مثبت برای Covid-19.

او رفته بود به Chennai به تنهایی در مارس 7 و بازگشت و با دختر او در 19 مارس در چنای-Bagdogra پرواز. در 20 مارس او در بازدید از یک دکتر محلی با سرفه و تب بالا قبل از بستری در شمال بنگال کالج پزشکی و بیمارستان (NBMCH) جایی که او درگذشت.

همچنین بخوانید: ماسک ساخته شده اجباری در تمام اماکن عمومی در بنگال

سر از کسب و کار خانواده در Kalimpong شهر و نه دیگران آورده بودند به Siliguri و بستری NBMCH و بعد منتقل به خانه سالمندان.

“هنگامی که من و دیگر اعضای خانواده آزمایش مثبت من در ابتدا فکر می کردم دنیا به پایان رسیده بود. من به زودی متوجه شد که این ویروس به شکست داد و برای این که ما نیاز به تعیین. من در خانه ام در حال حاضر و دوباره آزاد” سینگ گفت: در حالی که صحبت کردن به HT.

“به جای اینکه ترس از ویروس و مردم باید چوب به نظم و انضباط اجتماعی و فاصله. این ویروس می تواند از شکست محض اراده و قدرت اراده” او گفت:.

رئیس یک خانواده کسب و کار در Kalimpong شهر جنگیدند ویروس کشنده در کنار Kavya او سه ساله و نوه و راه می رفت از خانه سالمندان با کودک در بعد از ظهر شنبه.

دیابت و پیوند کلیه

پس از گذراندن 12 روز در NBMCH و بعد از آن در خانه سالمندان سینگ و نوه اش آزمایش منفی به Covid-19 در سه back-to-back آزمون.

“تفکر مثبت, تعیین, خواهد, قدرت انضباط اجتماعی و فاصله هستند مانتراها در جنگ علیه coronavirus” سینگ گفت.

او تا به حال تحت پیوند کلیه در سال 2006 و دچار قند خون بالا یک بیماری است که باعث می شود بسیاری از مردم به ویژه شهروندان ارشد تسلیم به co-عوارض.

در واقع غرب بنگال دولت تمایلی به ویژگی این مرگ و میر به Covid-19 به تنهایی.

‘مثبت’

جولی, Kavya و سینگ دختر در قانون نیز به خانه بازگشت و در روز شنبه. او آلوده نیست اما تا به حال به ماندن با کودک است.

“در ابتدا ما ترسیده بودند. تا به حال ما باقی مانده و از ترس هیچ چیز را از انرژی مثبت از درون ما بیرون آمدن از خانه سالمندان بنابراین به زودی” جولی گفت.

“یکی باید نترس. اگر شما می ترسند آن را دشوار می شود برای مبارزه با بحران. پزشکان وجود دارد و حتی مردم عادی به شما کمک کند” او گفت:.

“Kavya بود که همیشه در خلق و خوی اهل تفریح و بازی در درمان,” او اضافه شده است.

همچنین بخوانید:آنچه شما باید بدانید امروز

سینگ همان نگرش و برخی از مشاوره.

“یکی باید محکم حفظ فاصله اجتماعی و آب ولرم به طور منظم به شکست ویروس. اگر شما این علائم نمی کند لطفا آن را پنهان. به دیگران بگویید و برای درمان. مردم وجود دارد به شما کمک کند. یکی می تواند بهبود می یابند در 15 تا 20 روز است.”

“اگر آنها آزمایش مثبت اعضای خانواده من نیست که نشانه های معمول گفت:” سینگ.

سینگ پسر جوان باتای دومی همسر و سه و نیم سال هنوز هم تحت درمان در خانه سالمندان است که شامل دولت در فهرست موسسات اختصاص داده شده برای Covid-19 بيمار.

“ما بسیار خوشحال است که فرزند ارشد میان ما و کسانی که تحت عمل پیوند کلیه منتشر شده است. این می فرستد یک پیام مثبت زمانی که مردم به دنبال در coronavirus به عنوان یک قاتل” باتای گفت.

روز شنبه, کل تیم از پزشکان و پرستاران که با حضور به خانواده بود و در حال حاضر زمانی که سینگ و Kavya چپ برای خانه خود را در Kalimpong. این اولین بار است که بیماران منتشر شد در شمال بنگال پس از درمان.

در Kalimpong, 46 نفر از جمله یک عضو دیگر از خانواده ها هنوز هم در قرنطینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>