بیشتر مانند پاکستان و چین می گوید که افغانستان و نپال در چهار کشور دیدار

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

چین روز دوشنبه خواست افغانستان و نپال و پاکستان برای ایجاد “چهار حزب همکاری” برای غلبه بر Covid-19 بحران و ادامه کار بر روی پروژه های زیر کمربند و جاده ابتکار (BRI) از جمله چین و پاکستان کریدور اقتصادی (CPEC).

ریاست بیش از یک جلسه مجازی با همتایان خود از سه کشور چین, وزیر خارجه وانگ یی گفت: چهار متحده باید با هم کار کنند برای گسترش CPEC به افغانستان است.

ویدئو کنفرانس برگزار شده توسط پکن ظاهرا به بحث Covid-19 گیر برگزار شد در برابر پس زمینه از ماه های طولانی هند-چین مرز بست. با توجه هند در حال حاضر تیره و تار روابط با نپال, در این جلسه بعید است به پایین به خوبی با سیاست خارجی استقرار در دهلی نو.

وانگ یکی از چین ارشد ترین دیپلمات های با رتبه دولت عضو شورا گفت: چهار متحده باید به “بازی کامل به مزیت های جغرافیایی تقویت مبادلات و ارتباطات بین چهار کشور و کشورهای آسیای مرکزی و حفظ ثبات و صلح منطقه ای” با توجه به بیانیه ای در نارنگی صادر شده و سه شنبه شب ،

همچنین بخوانید: هند خواهد مقاومت اقتصادی چین امپریالیسم |نظر

چهار کشور نیز باید “به طور فعال ترویج ساخت و ساز از چین-پاکستان به کریدور اقتصادی و ترانس-هیمالیا سه بعدی اتصال شبکه, پشتیبانی فرمت [CPEC] به افغانستان و بیشتر نسخه های منطقه ای اتصال سود سهام” او گفت:.

حتی برای چین این است که نادر به تماس برای چهار حزب همکاری در آسیای جنوبی بدون مربوط به هند است. اما این حرکت متناسب با پکن را روایت فعلی.

در این بیانیه از چین وزارت امور خارجه پکن نشان داد که به دنبال در یک مطلب دائمی مکانیسم همکاری با سه جنوب کشور آسیایی از همکاری با یکدیگر برای مقابله با این بیماری همه گیر.

در این جلسه اضافه شده به پکن را روایت است که آن را آماده برای بازی یک نقش بزرگتر در جنگ زده پروسه صلح افغانستان ، برای نپال و آن را یک فرصت برای ارسال یک پیام در مورد آن به طور فزاینده ای دنج قرار گرفتن روابط با چین در میان تیره و تار شدن روابط با هند است.

همچنین بخوانید: در چین نیروهای جنبش در Ladakh عمق مناطق یک اشاره در مورد آن طرح واقعی

همانطور که برای پاکستان وانگ خود با اشاره به نمونه ای از “آهن برادر” روابط میان اسلام آباد و پکن است. تاکید بر اینکه داشتن همسایه های خوب است “خوشبختی” وانگ به نام در نپال و افغانستان به دنبال نمونه ای از چین و پاکستان همکاری برای مبارزه با بیماری همه گیر.

وانگ گفت: آموزش از چین و پاکستان همکاری های افغانستان و نپال باید گسترش چهار کشور مشترک پیشگیری و کنترل Covid-19 و ترتیبات برای بیماری, پیشگیری از سرگیری فعالیت های اقتصادی و پرسنل مبادلات.

او گفت: در اصل ضد اپیدمی همکاری چهار کشور باید برای باز کردن “سریع کانال” و “کانال سبز” برای پرسنل و تدارکات به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

آنها همچنین باید تقویت مفاصل پیشگیری و کنترل در مناطق مرزی و قاب به طور مشترک به رسمیت شناخته شده و استاندارد روش های عملیاتی برای بیماری, اطلاع رسانی, پیشگیری, مدیریت و کنترل, او گفت:.

همچنین بخوانید: ما هواپیمای جنگی پرواز کمتر از 100 متر از شانگهای چین می گوید فکر می کنم تانک

به عنوان بخشی از پست-همه گیر بهبود و توسعه اقتصادی وانگ گفت: کشورهای دیگر باید بصورتی پایدار و محکم ترویج ساخت و ساز مشترک از BRI ترویج سرگیری کلیدی همکاری در پروژه های حفظ ثبات صنعتی و زنجیره تامین و ایجاد رشد اقتصادی, نقاط, در, دیجیتال, زمینه است.

آنلاین جلسه پیوست پاکستان خارجی و اقتصادی وزرای شاه محمود قریشی و Khushro بختیار نپال وزیر خارجه Pradeep Gyawali افغانستان و وزیر امور خارجه حنیف اتمر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>