BBMP ارائه Rs 10,895.84 کرور بودجه بنگلور, مجموعه کنار 1% برای برنامه سلامت

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط دارشان Devaiah BP | بنگلور | به روز شده: آوریل 20, 2020 9:01:47 pm

BBMP presents Rs 10,895.84 crore budget for Bengaluru, sets aside 1% for health programmes این BBMP بودجه متمرکز مختلف نمو آثار مدیریت مواد زائد جامد (SWM) و بهبود کیفیت هوا و آب.

این Bruhat بنگلور Mahanagara Palike (BBMP) در روز دوشنبه ارائه بودجه Rs10,895.84 کرور برای سال مالی 2020-21 که 54.16 درصد افزایش از سال گذشته Rs 7,067.86 کرور بودجه (تجدید نظر شده برآورد).

BBMP را رئیس کمیته دائمی مالیات و امور مالی, L Srinivas ارائه بودجه است. برای اولین بار در تاریخ آن BBMP بودجه ارائه شده از طریق ویدئو کنفرانس در آن سر اتاق. همه 198 corporators پیوست ارائه بودجه از طریق ویدئو کنفرانس از دفاتر منطقهای به دنبال اجتماعی فاصله و مستند هنجارها در پی COVID-19 بیماری همه گیر.

این BBMP بودجه متمرکز مختلف نمو آثار مدیریت مواد زائد جامد (SWM) و بهبود کیفیت هوا و آب. اما در طول زمان از COVID-19 گیر بدن مدنی داده است تنها 1 درصد از بودجه به برنامه سلامت. Rs 82.04 crores شده اند اختصاص داده شده به سلامت و برنامه های آموزش و پرورش این شهرستان است.

با توجه به بودجه چشم انداز 2020-21 بودجه های هوشمند, آموزش و پرورش, آب آشامیدنی, بهتر, بهداشت, محیط زیست, حفاظت از زیرساخت های اساسی و جامع توسعه.

این BBMP قصد دارد به جمع آوری تومان.3,500 کرور مالیات بر اموال. تبلیغات جدید و سیاست و خداحافظ-قوانین قاب شده است. Srinivas گفت: “تبلیغات هزینه و مالیات در حدود 40 تومان کرور روپیه است که این پیش بینی سال مالی است.”

در مجموع از Rs.310.33 کرور محفوظ است توسط BBMP برای دریاچه های گروه که شامل تعمیر و نگهداری از دریاچه های توسعه یافته توسط BBMP. بنگلور است که شناخته شده برای آن چاههای در جاده ها BBMP محفوظ است Rs. 415.50 کرور برای پر کردن حفره و نگهداری آثار در این شهرستان است.

پس مدیریت پسماند یکی از مسائل مواجه شهرستان مدنی بدن اختصاص داده است 999 تومان کرور روپیه برای مدیریت مواد زائد جامد. “به شهر بنگالور یک مدل شهر در کشور در مدیریت مواد زائد جامد یک طرح عمل با اعطای تومان.999 کرور برای مدیریت مواد زائد جامد از شهر بنگالور در “Shubhra بنگالور” طرح اجرا خواهد شد در سال جاری” Srinivas گفت: در بودجه خود را بیان.

یک BBMP است کنار اعطای Rs 200 کرور در سال 2020-21 برای توسعه آب طوفان تخلیه شبکه در شهر بنگالور.

به آب حل بحران BBMP برنامه را به رایگان Cauvery آب های داخلی به اتصال کاربران از بنگالور آب و فاضلاب هیئت مدیره (BWSSB). “تحت رایگان Cauvery آب’ برنامه های داخلی اتصال کاربران از BWSSB که ماهانه مصرف آب تا حداکثر 10000 لیتر باید رایگان cauvery آب. بودجه ارائه Rs. 43 کرور ساخته شده است برای پرداخت به BWSSB. داخلی ارتباط کاربران با داشتن ماهانه مصرف آب بیش از 10000 لیتر باید پرداخت صورتحساب خود را به عنوان معمول است. حدود 2.50 lakhs خانواده ها باید از سود این طرح” بودجه اعلام کرد.

به decongest ترافیک و حل پارکینگ مسائل در شهرستان BBMP اقدام به افزایش ظرفیت حمل و نقل در Hebbal ابریشم هیئت مدیره و K. R. Puram اتصالات در بنگلور که دچار بحرانی ترافیک. شهرستان مدنی بدن را به “زیر زمین پارکینگ خودرو’ پروژه خواهد شد که در ابتدا گرفته شود تا در یکی از متراکم منطقه با خصوصی-همکاری.

“برای بهبود کلی رفاه شهروندان تصفیه کننده هوا خواهد بود در مناطق با داشتن جمعیت بالا و فضایی تراکم Rs1 کرور است را کنار بگذارند” بودجه اعلام کرد.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>