بایرن مونیخ در نهایت آن مرد نشانه Leroy Sané از منچستر سیتی

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

بایرن مونیخ به پایان رسیده است یک تعقیب و در نهایت امضا آلمان جناح Leroy Sané از منچستر سیتی. باواریا نیروگاه در روز جمعه گفت که 24 ساله سابق شالکه بازیکن امضا کرده است پنج سال معامله از طریق ژوئن سال 2025 خواهد شد و شروع به آماده شدن برای فصل آینده در هفته آینده.

بایرن رئیس Karl-Heinz Rummenigge می گوید: “او یک بازیکن برجسته است که ثابت کرده است که کیفیت خود را در طول چند سال گذشته به خصوص در تیم ملی. هدف ما این است که برای جمع آوری بهترین بازیکنان آلمانی در بایرن مونیخ و امضای Leroy بر این هدف است.”

همچنین بخوانید: لیورپول کوبید 4-0 توسط مرد شهرستان در 1st بازی به عنوان قهرمانان

شهرستان در حال حاضر استعفا داد و به از دست دادن پیسی رو به جلو بود که یک سال در سمت چپ قرارداد خود را با لیگ برتر کنار. مربی پپ گواردیولا گفت: Sané را رد کرده بود “دو یا سه” ارائه می دهد به گسترش قرارداد خود را.

بایرن گزارش پرداخت 50 میلیون یورو ($56.3 میلیون) برای بازیکن کمتر از نیمی از آنچه که باشگاه انتظار می رود به پرداخت آخرین سال قبل از او پایدار جدی رباط زانو آسیب در جامعه سپر در برابر لیورپول در اوت. 4. آسیب قرار داده و نگه دارید در حال حرکت و Sané تنها بازگشت به شهر به عنوان یک جایگزین اواخر برابر برنلی در 22 ژوئن. آن را تنها در لیگ ظاهر پس از آسیب.

Sané است بایرن سوم تقویتی برای فصل جدید پس از نقل و انتقال آزاد از دروازه بان الکساندر Nübel از لیگ رقیب شالکه و 18 ساله مدافع Tanguy Nianzou Kouassi از Paris Saint-Germain.

Sané پنج گل در 21 حضور برای آلمان پس از ساخت اولین بازی خود را در سال 2015.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>