بایرن مونیخ و بوروسیا دورتموند انصراف از آموزش با توجه به کروناویروس

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

بوندسلیگا رهبران بایرن مونیخ لغو یک جلسه آموزشی در روز سه شنبه نگرانی بیش از coronavirus در حالی که دوم قرار بوروسیا دورتموند خود را فرستاده اولین-بازیکنان تیم خانه برای یک هفته.

پس از دولت آلمان بسته های غیر ضروری مغازه ها و مردم خواست تا به ماندن در خانه در روز دوشنبه دورتموند به حالت تعلیق در آموزش یک هفته با مربی لوسین Favre و کارکنان خود توزیع فرد برنامه های آموزشی.

بایرن در ضمن در بیانیه ای گفت که مربی Hansi تلنگر و ورزشی کارگردان حسن Salihamidzic تصمیم گرفته بود “خواهد بود وجود دارد هیچ آموزشی در روز سه شنبه”.

این باشگاه اضافه شده است که آنها را “بحث در مورد اقدامات بیشتری” در این دوره از روز است.

دیگر بوندسلیگا باشگاه همچنین اعلام کرد که آنها تا به حال تعلیق در آموزش است.

اواسط جدول کلن بود که دورتموند در حال مستقر در شمال راین وستفالن منطقه غرب آلمان بدترین آمار شیوع کروناویروس گفت: آنها نمی خواهد تا مارس 27 در اولین.

در همین حال کارکنان و بازیکنان در هرتا برلین وارد 14 روز در قرنطینه پس از این باشگاه اعلام کرد یکی از بازیکنان خود را به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>