بایرن بروید روشن در بالا به عنوان بوندسلیگا چهره virus تهدید

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

توماس مولر به ثمر رساند به عنوان بایرن مونیخ را باز کرد تا برتری چهار نقطه در بالای بوندسلیگا با پیروزی 2-0 بیش از آوگسبورگ در آلیانز آرنا در روز یکشنبه در حالی که گسترش coronavirus را تهدید به محدود کردن فصل.

بایرن فاقد تسلط در باز کردن مراحل با وجود به ثمر رساندن 13 گل در قبلی خود سه بوندسلیگا بازی اما آیا به اندازه کافی به لبه نزدیک به یک هشتم مستقیم عنوان.

آلمانی, وزیر بهداشت ینس Spahn روز یکشنبه خواستار لغو همه تجمعات بیش از 1000 نفر در این کشور بیش از ترس اطراف گسترش جدید کروناویروس.

اما لیگ آلمان بلافاصله واکنش نشان داد و اصرار دارد که آن را “از سوال” که در این فصل خواهد بود با تاخیر فراتر از آن برنامه ریزی شده پایان on May 16, یک هفته قبل از آلمان در جام.

موارد COVID-19 در کشور رسیده نزدیک به 850 روز یکشنبه.

بایرن تمدید بدون شکست خود را به اجرا در 15 بازی با وجود شروع به آرامی.

این بود تا در پایان نیمه اول زمانی که سمت خانه نگاه نگران گلزنان با مولر تیراندازی بیش میره فقط با حافظ به ضرب و شتم.

مولر ساخته شده بدون اشتباه در دقیقه 53 با این حال جمع آوری یک توپ بلند از جروم بواتنگ و سمت پا به net.

هدف یادآور پرکار مولر از یک دهه پیش ادامه اخیر خود شکل قوی تحت مدیریت Hansi تلنگر.

پس از تکان دادن در زمان بیش از مولر به ثمر رساند تا شش بوندسلیگا اهداف و کمک 12 بیشتر در 15 بازی.

آوگسبورگ به حال چند شانس به تساوی در مقابله. بهترین فرصت خود را زمانی به دست آمد که فلوریان Niederlechner تا به حال دو گزش در گیلاس فقط دو متری از هدف در 80 دقیقه است.

او اولین تلاش های ذخیره شده توسط مانوئل نویر و قادر به استفاده از یک خوش شانس جستن از تک به تک تیراندازی مستقیم به از جان گذشته بایرن دفاع.

Niederlechner در بر داشت پشت خالص در 89 دقیقه اما هدف این بود که بعد از حکومت را برای یک حاشیه آفساید در نزدیکی خط نیمه راه.

لئون Goretzka قرار دادن بازی فراتر از شک با یک گل در نیمه دوم زمان توقف بعد از اینکه ماهرانه تغذیه توسط سرژ Gnabry قبل از دریبل توپ رو دروازه بان Andreas Luthe.

مولر سرزنش سمت خود شروع کند در “یک شکست برای سرمایه گذاری در حال اجرا – روشن و خاموش کردن توپ” اما ستایش هم تیمی های خود برای آینده “بیشتر زور و اجبار در نیمه دوم”.

“ما نشان نمی دهد قاتل ذهنیت است که ما نشان داده ایم و در هفته های اخیر. ما می توانیم با تشکر از مانو (نویر) که آن را به رفتن نیست 1-1 در 80 دقیقه” مولر گفت: آسمان.

تلنگر تکرار مولر را بررسى كنند. “ما می دانستیم که آن را برای رفتن به یک بازی دشوار است – و نیمه اول ثابت کرد که” او گفت:.

“آوگسبورگ ایستاده بود و سخت کار می کرد برای بستن تمام فضای در دسترس است.” در روز یکشنبه دیگر بازی 16-قرار داده فورتونا دوسلدورف سر به 15-قرار داده ماینز در یک بازی بسیار مهم است در باشگاه’ سقوط نبرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>