بایرن تخریب ولفسبورگ 4-0 به پایان فصل در بالا

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

بایرن مونیخ در حال حاضر تاج مونیخ در هفته گذشته برداشته لیگ جایزه در خالی ورزشگاه در روز شنبه پس از خرد کردن میزبان ولفسبورگ 4-0 در هفته نهایی.

این مدافع که باید همسان یک باشگاه رکورد 25 بازی در تمامی رقابت ها بدون شکست و بدون شکست در بوندسلیگا در سال 2020 رفتم جلو در دقیقه چهارم با کینگزلی Coman توری از توماس مولر را 21st, کمک, در لیگ برتر.

Mickael Cuisance سپس rifled از 25 متر به صورت پر شور هدف در 37 و 20 ساله فرانسوی به دست آورده و یک پنالتی که منجر به جاشوا Guilavogui بودن ارسال با رزرو دوم. بوندسلیگا بهترین گلزن Robert Lewandowski تبدیل آن را برای خود 34th هدف از این فصل است.

این مهاجم لهستانی خود را به دست آورده پنجم بوندسلیگا بهترین گلزن و جایزه سوم خود را در یک ردیف. مولر پس از آن ساخته شده آن را 4-0 در دقیقه 79 به عنوان بایرن در زمان فصل خود را با هدف شمارش تا 100 یکی کمتر از لیگ رکورد تعیین شده توسط آنها را در فصل 1971-72.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>