بایرن له Hoffenheim 6-0 پس از بازی قطع بیش از بنر

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

بوندسلیگا رهبران بایرن مونیخ اخراج در سه گل در 15 دقیقه در مسیر به یک 6-0 تخریب میزبان Hoffenheim در روز شنبه در یک بازی قطع شده به مدت 20 دقیقه بر روی یک بنر توهین آمیز افراشتند با مراجعه به طرفداران.

بایرن منتقل چهار نقطه روشن در بالای جدول است اما این مسابقه در خطر قطع زمانی که بایرن طرفداران نمایش داده می شود بنر توهین Hoffenheim سرمایه گذار Dietmar Hopp در دقیقه 79.

داور دستور داد که تیم به تونل و برخی از بازیکنان بایرن و همچنین به عنوان کل باشگاه های رهبری راه می رفت به غرفه و خواست طرفداران به آن را بلافاصله.

پس از 20 دقیقه وقفه هر دو تیم آمد بر روی زمین و فرار کردن ساعت بدون بازی رقابتی, پایان بازی با یک تشویق برای Hopp و با بایرن مدیر عامل Karl-Heinz Rummenigge توسط میلیاردر طرف در یک همبستگی.

مشابه بنر led به Borussia Dortmund fans’ بان کی مون در Hoffenheim برای دو فصل و 50000 یورو جریمه در اوایل این ماه.

در عین حال از آن رفته بود تا هموار برای قهرمانان بودند که بدون مجروح بهترین گلزن Robert Lewandowski.

غیبت او احساس نمی کند که سرژ Gnabry volleyed آنها جلوتر در دقیقه دوم. جاشوا Kimmich دو برابر مزیت پنج دقیقه بعد و جاشوا Zirkzee ساخته شده آن را 3-0 با باهوش به نوبه خود و به ضرب گلوله.

Philippe Coutinho به ثمر رساند هنگامی که هر دو طرف از شکستن و لئون Goretzka تکمیل این مسیر در 62 اما Hoffenheim حال پرتاب در حوله قبل از بازی به پایان رسید بر روی ترش توجه داشته باشید پس از وقفه.

بایرن در 52 نقطه چهار جلوتر از RB لایپزیگ که میزبان بایر لورکوزن در روز یکشنبه. بوروسیا دورتموند در حال سوم در تفاضل گل خود را زیر عصبی 1-0 پیروزی بر فرایبورگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>