جنگ در حال مبارزه نه تنها در مرزها بلکه در داخل یک کشور, نخست وزیر نارندرا مودی گفت: ترغیب شهروندان به رفتار مسئولانه در جهت تقویت “روحیه و افتخار” از سربازان و درخواست هموطنان به خودداری از رسانه های اجتماعی و شیوه های است که می تواند “مضر” را به ملت است.

هر کس باید تصمیم بگیرد/نقش خود را در این جنگ که بازی کردن در بسیاری از جبهه به طور همزمان مودی گفت: در ماهانه خود را Mann Ki Baat, رادیو, آدرس یادآوری مردم که سربازان مبارزه برای محافظت از کشور را تحت “شدیدترین شرایط” در حالی که خواستار یک حس قوی از وحدت ملی.

در آدرس خود را که مصادف با سالگرد 21 کرگیل Vijay Diwas مودی پاکستان را متهم به تلاش برای بازگشت-چاقو هند توسط “پرستاری هذیان از تجاوز بر خاک هند” در سال 1999 زمانی که دهلی نو به دنبال به جلو به مرمت روابط خود با اسلام آباد است.

مودی همچنین گفت: مردم در یک موضوع مشترک قرار داده است که این کشور بیش از هر چیز دیگری تقویت قدرت سربازان.

“در زمان و بدون پرداخت توجه به این اصل ما را تشویق برخی از چیزهایی که در رسانه های اجتماعی هستند که به زیان کشور است. مواقعی وجود دارد که ما در حفظ و حمل و نقل چیزهایی محض کنجکاوی. با وجود دانستن این که این غلط است که ما در حفظ و انجام آن است.

“این روزها جنگ در حال مبارزه نه فقط در مرزهای; آنها در حال مبارزه در داخل کشور بیش از حد در بسیاری از جبهه ها به طور همزمان. و هر میهن به تصمیم خود و یا نقش او در آن است. ما هم باید تعیین نقش ما به طور کامل در ذهن سربازان جنگ در مرزهای تحت سخت ترین شرایط” مودی گفت.

نظرات خود را در آمد در زمانی که هند و چین در حال قفل شده است و در اختلاف مرزی در شرق لاداخ نظامی و دیپلماتیک مقامات کشورهای همسایه اقدام به چکش از متارکه طرح است.

خشونت برخورد در 15 ژوئن که به کشته شدن 20 سربازان ارتش هند و تعداد نامعلومی از سربازان چینی در Galwan دره و پس از آن تنش در روابط دو جانبه را باعث شدید بحث سیاسی از جمله در رسانه های اجتماعی.

ضربه در پاکستان مودی گفت که هند می تواند هرگز فراموش تحت شرایطی که جنگ کارگیل صورت گرفت. “پاکستان تا به حال سوار بر این حادثه ناگوار پرستاری هذیان از تجاوز بر خاک هند برای منحرف کردن توجه از نزاع داخلی حاکم وجود دارد. هند شد و سپس در روند تلاش برای تقویت روابط خوب با پاکستان” مودی گفت.

جنگ اعلام شد بیش از روز 26 جولای سال 1999 پس از سربازان هندی را به عقب رانده نیروهای پاکستانی یک بخش عمده ای از آنها کشیده شده از کشور همسایه شمالی, نور, پیاده, از, اسیر قله در کرگیل.

به نقل از یک زبان سانسکریت المثل مودی گفت: “…به ستمکاران دشمنی با و بدون هیچ دلیل به طور طبیعی می آید. مردم با چنین وضع نگه دارید و به فکر آسیب رساندن حتی خود را به خوبی wishers…به همین دلیل است که هند تمدید یک دست دوستی پاکستان و تلاش برای پاسخ دادن سلاح سرد در پشت. اما پس از آن زمانی که ما شجاع ارتش نمایش داده می شود اعمال نظر بگیریم زمانی که هند نشان داد او ممکن است تمام جهان آن را تماشا…”

چه نخست وزیر سابق اتل بیهاری واجپایی گفت: از باروها از سرخ قلعه پس از جنگ کارگیل است که هنوز هم مربوطه مودی اضافه شده است.

“Atalji به حال و سپس به یاد ملت یک شعار Gandhiji. مهاتما گاندی سرود بود…در صورت هر گونه معضل به منظور تصمیم گیری برای انجام یا چه نکنید باید فکر می کنم از فقیرترین و درمانده ترین فرد هند است.

“یکی باید ارزیابی اینکه آیا یک سند خواهد شد در نتیجه بهره است که شخص خاص و یا نه. فراتر رفتن از Gandhiji را فکر Atalji گفته بود که جنگ کارگیل به ما داده است یکی دیگر سرود. و شعار این بود: قبل از گرفتن هر تصمیم مهم, ما باید به فکر می کنم که آیا ما گام تلاش ما این است که در خور به افتخار سرباز که گذاشته زندگی خود را در کسانی که از راه دور کوه” مودی گفت.

مودی خواست جوانان برای بازدید از یک وب سایت برجسته قصه های از شجاعت نیروهای مسلح و پرسنل پلیس پس از استقلال.

“امروز من شما را به بازدید از وب سایت www.gallantryawards.gov.in مثبت. وجود دارد شما خواهد آمد در سراسر آرایه ای از اطلاعات ما رزمندگان شجاع و قصه های خود را بگیریم. و هنگامی که شما در مورد این با دوستان خود آنها را تبدیل به یک منبع الهام بخش,” او گفت:.

مودی گفت که او هم یک فرصت برای دیدار کرگیل و شاهد شجاعت از jawans. “آن روز یکی از با ارزش ترین لحظات زندگی من,” او گفت:.

نقد و مودی, آدرس کنگره سخنگوی Jaiveer Shergill گفت: دولت در عمل و سیاست روشن ساخته است که نخست وزیر تا به حال موفق به درک “سربازان Ki Baat”.

“تحت رهبری او هند دارای بالاترین دفاع بودجه از سال 1962. این Bharatiya Janata Party (BJP) دولت منجمد dearness کمک هزینه از خدمت افسران ارتش و نیروی دریایی و نیروی هوایی. این CAG (حسابرسی و حسابرس کل هند) کشیده است تا دولت برای ارائه sub-استاندارد چرخ دنده به سربازان خدمت در Siachen…بسیاری از نمونه ها نشان می دهد که بی جی پی با استفاده از valour سربازان ما تنها برای رای” او ادعا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net