بریلی: کارگران مهاجر در بازگشت به خانه با اسپری ضد عفونی کننده دیابت می گوید پروب جریان

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | لکنو | به روز شده: مارس 30, 2020 5:41:48 pm

Migrant Workers, Bareilly, Uttar Pradesh یک screengrab از این ویدئو را نشان می دهد کارگران مهاجر چمباتمه در جاده ها به عنوان یک کارگر بهداشت اسپری آنها را با sanitiser راه حل است.

زیر یک ویدئو ویروسی نشان دادن کارگران مهاجر باران با جریان آب مخلوط شده با مواد ضد عفونی کننده پس از بازگشت به برگن, منطقه دولت روز دوشنبه گفت که این موضوع در حال بررسی و اقدام خواهد شد در برابر آن مسئول است.

اطلاع رسانی رسانه ها در مورد حادثه ولسوالی دادرس Nitish کومار گفت که کارگران مهاجر آمده بود از دهلی نو به ماهواره ترمینال اتوبوس در بریلی که در آن بریلی ضلع نگر Nigam و آتش نشانی تیم اسپری آنها را با آب مخلوط شده با هیپوکلریت سدیم استفاده شده است که در مقیاس بزرگ برای سطحی, تصفیه, سفید, بوی حذف و آب ضد عفونی. کسانی که مبتلا هستند تحت درمان زیر جهت منطقه افسر ارشد پزشکی.

ویروسی تصویری از این حادثه نشان داد که حدود 40 کارگران مهاجر نشسته در کنار جاده در کامل لباس از جمله زنان در حالی که توپ آب باران شد بر آنها را از طریق آتش مناقصات توسط مردان سفید محافظ کیت. در این ویدئو یکی از مقامات شنیده است درخواست مهاجران به نگه داشتن چشم خود را بسته است. هنگامی که باران با مواد شیمیایی مخلوط آب برخی از مهاجران بود و توشه خود را با آنها.

به گفته کارشناسان پزشکی بسته به سطح کلر مخلوط استفاده می شود می تواند باعث سوزش و خارش در صورت استفاده بر روی پوست است. این مواد شیمیایی می تواند باعث مشکلات بیشتر اگر آن را می رسد ،

“در این ویدئو بررسی شده است و کسانی که مبتلا هستند تحت درمان زیر جهت افسر ارشد پزشکی. زودتر بریلی ضلع نگر Nigam و آتش نشانی تیم شد به کارگردانی به پاکسازی اتوبوس, آینده, اما, بیش, فعال, آنها این است. جهت صادر شده است برای اقدام علیه کسانی که مسئول” بریلی ضلع DM Nitish کومار توییتی در هندی.

پیش از آن در روز کنگره دبیر پریانکا گاندی Vadra درخواست اوتار پرادش دولت برای جلوگیری از انجام چنین “غیر انسانی” عمل می کند. “این است که درخواست از تا, دولت است که همه ما در حال مبارزه با این فاجعه اما لطفا با انجام چنین اعمال غیر انسانی. این کارگران در حال حاضر رنج برد ، نمی استحمام آنها را در مواد شیمیایی مانند این. این نمی خواهد به آنها کمک کند اما تنها در ایجاد سلامتی بیشتر مسائل برای آنها” توییتی Priyanka.

Bahujan Samaj حزب (BSP) رئیس Mayawati و Samajwadi حزب supremo Akhilesh Yadav همچنین با حمله به دولت بیش از این حادثه. Mayawati پیشنهاد دولت برای اجرای چند قطار ویژه برای کمک به کارگران مهاجر با خیال راحت به خانه های خود. در یک صدای جیر جیر Mayawati گفت: “چند عکس از جهل و ظلم و ستم رایج در رسانه ها در طول این مستند اما مجازات مهاجر کارگر توسط دوش ضد عفونی کننده بر روی آنها در بریلی ضلع است که بی رحمانه و غیر انسانی است. این است که به شدت زمینه صادر کند. دولت باید به این نگاه کنید.”

“آن شده اند که بهتر است که به جای آب بندی مرزهای دولتی و خروج خانواده ها از هزاران مهاجر کارگران گرسنه و درمانده دولت مرکزی ساخته شده بود همه چیز را آسان تر برای آنها را در حال اجرا 2-4 قطار ویژه برای آنها برای رسیدن به خانه های خود را,” او گفت: در یکی دیگر از صدای جیر جیر.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>