بازیکنان بارسلونا به ادامه آموزش به هیچ یک آزمایش مثبت برای COVID-19

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

مادرید, مارس 8 (IANS), Barcelona FC قادر خواهد بود برای شروع آموزش فردی در روز جمعه پس از هیچ یک از این باشگاه و تیم بازیکنان یا مربیان آزمایش مثبت برای COVID-19. “اولین تیم را به بازگشت به آموزش این جمعه به صورت جداگانه پس از پروتکل های پایین گذاشته شده توسط La Liga,” این باشگاه در بیانیه ای گفت.

بازیکنان و مربیان این باشگاه تحت COVID-19 آزمون در روز چهارشنبه به عنوان بخشی از پروتکل توافق با لیگ فوتبال اسپانیا (LaLiga) و دولت اسپانیا قبل از آنها می تواند به بازگشت به آموزش.

کاتالان ایستگاه رادیو RAC 1 گزارش شده است که آزمایشات نشان داد که هیچ یک از اعضای تیم ملی است یا بوده است آلوده به کروناویروس و با توجه به مقررات مندرج در دولت اسپانیا چهار فاز طرح برای استراحت محدودیت قادر خواهد بود برای شروع آموزش خود را.

“بازیکنان می رسند در باشگاه امکانات در حال حاضر در کیت های آموزشی به منظور ایجاد راه خود را به طور مستقیم به آموزش مربوطه زمین و پس از جلسه بیش از آنها را به بازگشت مستقیم به خانه و بدون مراجعه به اتاق تغییر,” باشگاه اضافه شده است.

آموزش های اساسی اجازه داده شد به سر در اسپانیا روز دوشنبه پس از دولت سیراب برخی از مستند اقدامات است که تا به حال تحميل شده از اواسط ماه مارس.

مسابقات فوتبال در این کشور متوقف شده است پس از 12 مارس در پی این بیماری همه گیر است که آمار کل جهان است.

–IANS

aak/bbh/

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>