بارسلونا انکار فساد پس از شش اعضای هیئت مدیره استعفا

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

بارسلونا را تکذیب کرد آنچه در این باشگاه توصیف به عنوان “جدی و بی اساس اتهامات” فساد پس از یک معاون سابق رئیس جمهور ادعا کرد کسی که “تا به حال قرار دادن دست خود را در تا”. Emili Rousaud یکی از شش نفر اعضای هیئت مدیره به استعفا در روز پنج شنبه شب به عنوان بارسا همچنان درگیر در بحران سیاسی خود را تحت جمهور فعلی Josep Maria Bartomeu.

تمام شش استعفا اعضای هیئت مدیره به نام برای 2021 انتخابات ریاست جمهوری به ارمغان آورد به جلو در نامه ای مشترک منتشر شده در جمعه توسط روزنامه La Vanguardia.

همچنین بخوانید: لیونل مسی زباله شایعات اینتر میلان, انتقال, پرداخت وثیقه برای رونالدینیو

در مصاحبه با ایستگاه رادیویی Cadena Ser, Rousaud مورد بحث رسانه های اجتماعی جنجال لرزاند که باشگاه در ماه فوریه زمانی که بارسلونا متهم به استخدام یک شرکت به نام I3 سرمایه گذاری برای بی اعتبار ساختن مخالفان Bartomeu آنلاین از جمله بازیکنانی مثل لیونل مسی و جرارد بستم.

“اگر حسابرسان به ما بگویید که هزینه این خدمات از 100.000 یورو و ما را به پرداخت یک میلیون به این معنی که کسی که قرار دادن دست خود را در تا. من هیچ شواهد و من نمی توانم بگویم که” Rousaud گفت: این برنامه با RAC1 در روز جمعه.

بارسلونا در پاسخ با یک بیانیه رسمی که به عنوان خوانده شده: “در پرتو جدی و بی اساس اتهامات ساخته شده است این صبح توسط Emili Rousaud سابق معاون رئیس جمهور از باشگاه های مختلف در مصاحبه با رسانه ها, FC Barcelona مطلقا منکر هر گونه فعالیت است که می توان به عنوان فساد و در نتیجه حق هر گونه اقدام قانونی است که ممکن است مطابقت دارد.”

همچنین بخوانید: واقعی کشمیر جدید امضای کثیف Siddiqi با استفاده از فوتبال به صلح یک شانس

Bartomeu خاتمه داده شود با این باشگاه قرارداد با I3 سرمایه گذاری در فوریه. او گفت که این شرکت استخدام شده بود و تنها به نظارت پست در رسانه های اجتماعی و اعلام کرد که حسابرسی داخلی برای بررسی هر گونه بی نظمی.

“تحلیل و نظارت بر خدمات شبکه های اجتماعی است که در معرض ممیزی مستقل توسط PriceWaterhouseCoopers (PWC) که هنوز ادامه دارد و از این رو بدون هر گونه نتیجه گیری” بارسلونا بیانیه اضافه شده است.

Rousaud منصوب شده بود به عنوان یک باشگاه و معاون رئیس جمهور در ماه های ژانویه و به عنوان یک نامزد پیشرو برای موفقیت Bartomeu که نمی تواند ایستاده دوباره زمانی که انتخابات ریاست جمهوری آمده است دور بعدی سال است.

به جای Rousaud ترک کرده است و با استناد به ناکامی با این باشگاه را مدیریت همراه با همکار معاون رئیس جمهور انریکه Tombas و همچنین مدیران سیلویو الیاس جوزپ Pont Jordi Calsamiglia و ماریا Teixidor.

Bartomeu است نظارت a string سیاسی spats در ماه های اخیر در حال بازی کردن با مسی نیز درگیر است.

مسی واکنش نشان داد و با عصبانیت در ماه ژانویه به Eric Abidal این باشگاه ویژگی های وزیر نشان می دهد این بازیکن شد و به سرزنش برای اخراج از ارنستو والورده و ماه گذشته آرژانتین با انتقاد از باشگاه را از دست داده و مذاکرات با تیم ملی بیش از کاهش پرداخت.

کسانی که باقی مانده سریعا خطاب به استعفا از هیئت مدیره. “به استعفا از اعضای هیئت مدیره اعلام کرد بیش از چند ساعت گذشته آمده اند مورد با توجه به ساماندهی هیئت مدیره مطرح شده توسط رئیس جمهور Josep Maria Bartomeu و آن را تکمیل خواهد شد در چند روز آینده” در این بیانیه اضافه شده است. `

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>