بارسلونا ضرب و شتم ورزشی 1-0 به حرکت به عقب در مقابل مادرید

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

بارسلونا به دست آورده سخت مبارزه 1-0 پیروزی مقابل اتلتیک بیلبائو در روز سه شنبه برای قرار دادن فشار بر رئال مادرید در لیگ اسپانیا.

Ivan Rakitic, در نیمه دوم برنده منتقل بارسلونا در مقابل رئال مادرید جلوتر از رقیب اصلی بازی در برابر سقوط-تهدید مایورکا در روز چهارشنبه.

Rakitic شکست بن بست در دقیقه 71 به ترک بارسلونا سه امتیاز در مقابل رئال مادرید که می تواند پس گرفتن سرب با یک پیروزی به دلیل آن است بهتر tiebreakers.

“ما نمی توانیم نگرانی در مورد ما رقیب فقط در مورد ما” سرمربی بارسلونا Quique Setién گفت. “ما نیاز به پیروزی و در حال حاضر ما صبر کنید تا ببینید چه اتفاقی می افتد در بازی خود را.”

Rakitic به ثمر رساند کمتر از 10 دقیقه پس از آمدن به زمین شلیک یک راست پا ضربه به گوشه ای پس از کمک های لیونل مسی.

“این یک پیروزی مهم است در یک مسابقه بسیار دشوار است,” Rakitic گفت. “آن زمان در حالی که برای ما به مطابقت. آنها به خوبی با ما مقدار زیادی از فضای.”

آن Rakitic اولین گل برای بارسلونا از ماه مارس 2019.

“از آن زمان 31 دور برای من در نهایت نمره من هدف اول از فصل” او گفت:. “من دیوانه در خودم که در آن زمان خیلی طولانی است.”

مسی که چرخش 33 روز چهار شنبه دوباره نبود قادر به نمره خود را نقطه عطف 700th هدف شغلی برای باشگاه و کشور است. او آمد نزدیک دو بار با عکس هایی که فقط از دست رفته هدف در اواخر نیمه دوم.

بارسلونا آینده 0-0 قرعه کشی در سویا یک نتیجه است که اجازه مادرید را بیش از سرب برای اولین بار از لیگ از سر گرفته پس از همه گیر ،

ورزشی که موفق به کسب تنها یکی از آن چهار مسابقات پس از استراحت کاهش یافته و به جای 10.

اتلتیکو پر رونق

اتلتیکو مادرید تمدید آن اجرای خوب بعد از همه گیر از شکست 1-0 برنده در لوانته.

دروازه خود توسط برونو گنزالز در 15 دقیقه به اتلتیکو سوم آن پیروزی راست نقل مکان کرد و دیگو سرمربی تیم را به مقام سوم در رده بندی است. اتلتیکو دو امتیاز جلوتر از سویا که تا به حال به طور موقت نقل مکان کرد و در مقابل پس از تساوی 2-2 در ویارئال در روز دوشنبه.

اتلتیکو بود ششم زمانی که لیگ قطع شد coronavirus اما آن اجرا برنده — همراه با یک سری از نتایج ضعیف با رقبای خود را — تیم اجازه به سرعت بازگشت به لیگ قهرمانان ،

“مبارک برای یکی دیگر از پیروزی و برای این مهم سه امتیاز است که ما را نزدیک تر به هدف ما راهیابی به لیگ قهرمانان” اتلتیکو هافبک مارکوس للرنت گفت.

گنزالز یافت شبکه خود را در حالی که تلاش برای رهگیری یک صلیب از للرنت به دیگو کوستا در داخل این منطقه است.

اتلتیکو شش نقطه روشن از پنجم ختافه که درو 1-1 در والادولید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>