‘ممنوعیت چینی برنامه های دیجیتال اعتصاب’: اتحادیه وزیر راوی شانکار پراساد

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

اتحادیه وزیر راوی شانکار پراساد گفت: دهلی نو تصمیم به ممنوعیت 59 چین-ارتباط برنامه های روز پس از خشونت و جدال بین هندی و چینی سربازان در Ladakh را Galwan دره بود “دیجیتال اعتصاب”.

“ما ممنوع چینی نرم افزار برای محافظت از اطلاعات از هموطنان آن را به دیجیتال اعتصاب” مخابرات و آن وزیر به نقل از به نقل از خبرگزاری پرس تراست هند.

وزیر همچنین تاکید بسیار شبیه PM مودی بود که هند برای صلح اما اگر “کسی کست یک چشم بد ما را در خور پاسخ”.

برخی از ممنوع برنامه Infinite, UC Browser, CamScanner, WeChat, Weibo Baidu Map با xender, در میان دیگران.

در چهارشنبه پراساد گفت: ممنوعیت چینی برنامه های تلفن همراه است یک فرصت عالی برای کمک به سرخپوستان آمد تا با برنامه های خود و پایان دادن وابستگی به خارجی ها برای چنین چیزهایی.

“در پی این ممنوعیت که به ما تحمیل کرده اند…من فکر می کنم آن است که یک فرصت بزرگ است. می تواند ما آمده ایم تا با برنامه های خوب ساخته شده توسط سرخپوستان? اجازه دهید وابستگی خارجی برنامه های خود را با دستور کار برای انواع دلایل توقف” وزیر گفت: دیروز.

بیانیه ای از فناوری اطلاعات وزارت گفت: تصمیم گرفته شد که این برنامه بودند “درگیر در فعالیت های مخاطره اندازد به حاکمیت و تمامیت هند دفاع از هند امنیت از دولت و نظم عمومی”.

پکن روز سه شنبه گفت که “به شدت نگران” درباره دهلی نو تصمیم به ممنوعیت چینی برنامه های کاربردی موبایل. این تاکید بر همکاری بین دو کشور و تاکید کرد که این ممنوعیت را در برابر “هند منافع”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>