حساب های بانکی از حافظ سعید دیگر JuD رهبران ترمیم: گزارش

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

حساب های بانکی از مردم در ارتباط با ممنوع اعلام کرد گروه تروریستی جماعت-ud-الدعوه (JuD) و Lashkar-e-Taiba (اجازه) بازیابی شده است, گزارش ها در رسانه های پاکستان گفت.

افرادی که حساب های بانکی بازسازی شده است که شامل از JuD رئیس حافظ سعید, این خبر گزارش شده است. تصمیم گرفته شد پس از تصویب رسمی از کمیته تحریم های شورای امنیت سازمان ملل (UNSC). آن را بیشتر گزارش شده است.

حساب های بانکی از Abdul Salam Bhuttavi حاجی M اشرف یحیی مجاهد و Zafar Iqbal – همه متصل به این گروه های تروریستی – نیز ترمیم اخبار گفت. همه این اعضا از ممنوع ترور لباس در زندان هستند رو در جملات مختلف از یک تا پنج سال.

آنها متهم در ترور تامین مالی موارد توسط پنجاب مبارزه با تروریسم وزارت (CTD).

این مقاله به نقل از منابع ادعا می کنند که هر یک از بین رفته JuD رهبران اعتراض به سازمان ملل متحد برای بازگرداندن حساب های بانکی خود را به طوری که آنها می تواند خود را اجرا کنید امور خانواده.

رهبر یکی از این سازمان ها شد, به نقل از رسانه های خبری پاکستان که رهبران با نزدیک شدن به شورای امنیت سازمان ملل از آنها خواست پول برای اجرای امور خود.

این رهبران در درخواست خود را به دولت پاکستان نیز ذکر شده در مورد درآمد مالی و منابع درآمد گزارش گفت:. همان فرستاده شده بود به شورای امنیت سازمان ملل همراه خود را به شماره حساب های بانکی و جزئیات دیگر مربوط به گزارش روزنامه گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>