بنگلادش ویروس بیمارستان متهم رد زاغه نشينان

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

دو بنگلادش بیمارستان اختصاص داده شده به مبارزه با کروناویروس در حال حاضر به درمان بیماران از این کشور بدترین محله های فقیرنشین یک فعال سیاسی گفت.

اعضای بیهاری جامعه-فرزندان پناهندگان که فرار به بنگلادش پس از تجزيه هند در سال 1947 — می گویند این بیماری همه گیر است برجسته تبعیض آنها را تحمل کرده اند برای چند دهه.

برخی 32,000 بیهاری زنده در ژنو Camp — یکی از ناامید ترین محله های فقیرنشین در کشور — که در آن حقوق وکیل خالد حسین و پلیس می گویند ساکنان دو آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

حسین گفت: دولت اجرای بیمارستان به معنای خاص برای COVID-19 بيمار حاضر به اعتراف این دو اعلام شرایط خود را “مهم نیست”.

در حال حاضر ژنو ساکنان اردوگاه شدند رد یکی دیگر از بیمارستان های محلی بدون توجه به آنچه که خود را در موضوع سلامت است که حسین گفت: به عنوان کارکنان ترس آنها ممکن است گرفتن ویروس.

این Biharis مواجه اند تبعیض برای سال به عنوان جامعه متهم به حمایت پاکستان در بنگلادش در سال 1971 جنگ استقلال.

حدود 500.000 زنده در 116 شهرک در سراسر کشور از 168 میلیون دلار است.

بیهاری رهبر جامعه Sadakat خان Fakku گفت: یک مرد مبتلا به کروناویروس از اردوگاه دیگری نیز شده بود تبدیل شده به دور یک بیمارستان محلی و او در حال حاضر خود قرنطینه در یک اتاق خانه با خانواده اش.

هیچ یک از بیمارستان های نزدیک توسط AFP خواهد اظهار نظر در مورد اتهامات اما Nasima سلطانه معاون بنگلادش وزارت بهداشت را تکذیب کرد تبعیض است.

“وجود دارد 10 میلیون زاغه مردم در داکا” او به خبرگزاری فرانسه گفت.

“ما لازم نیست به اندازه کافی تخت,” او اضافه شده گفت: مردم با علائم خفیف باید درمان خود را در خانه.

مدافع حسین گفت: دو آلوده مردان از ژنو اردوگاه شده بود جدا شده با 20 خانواده اما اجتماعی که فاصله تقریبا غیر ممکن است بنابراین در یک محل شلوغ.

او گفت: حداقل شش نفر در زاغه فوت کرده اند در هفته های اخیر با کروناویروس-نوع علائم مانند تب ویروسی و مشکلات تنفسی.

“هیچ یک از آنها را مورد آزمایش قرار گرفتند بنابراین ما نمی دانیم که آیا آنها تا به حال coronavirus,” او گفت:.

بنگلادش رسما گفت: 120 نفر کشته شده اند و 3,800 دیگران آلوده شده است با کروناویروس اما کارشناسان می گویند بیشتر تست را نشان می دهد به مراتب بالاتر از آمار و ارقام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>