بان چین-بودجه اخبار سیستم عامل در هند ناشران آنلاین گروه DNPA به مرکز

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

روز پس از هند ممنوع 59 چین-مرتبط با برنامه های تلفن همراه هند آنلاین اخبار انجمن ناشران خواسته است دولت برای گسترش ممنوعیت به آنلاین اخبار سیستم عامل و برنامه بودجه توسط چین و یا شرکت های چینی.

در بیانیه منتشر شده در یکشنبه, دیجیتال, اخبار انجمن ناشران (DNPA) گفت: دولت هند باید یک نگاه سخت در آنلاین اخبار بخش و ممنوعیت تمام اخبار نرم افزار و سیستم عامل در هند تامین می شود سرمایه گذاری های چین و یا سرمایه گذاران خود را. این مهم است که اطمینان حاصل شود که اطلاعات مغرضانه نباید رسیدن به کاربران هند سازمان دیجیتال اسلحه از شرکت های رسانه ای گفت:.

Pawan Agarwal, DNPA رئیس گفت: در این زمان است که ما باید با در نظر گرفتن مسائل امنیتی هند و حاکمیت به عنوان بیشترین اولویت است.

روز دوشنبه دولت ممنوع 59 تلفن همراه برنامه های مربوط به چین با استناد به نگرانی های که این ها ‘مخاطره اندازد به حاکمیت و تمامیت هند دفاع از هند امنیت از دولت و نظم عمومی’.

DNPA تأکید کرد که پکن به حال عملا ممنوع هندی رسانه ای در چین, جلوگیری از مردم در کشور از دسترسی به اخبار و نظر از هند است. “هیچ یک از وب سایت ها را می توان باز در چین حتی از طریق یک VPN (شبکه خصوصی مجازی) ،” بیانیه ای گفت:.

این DNPA ارتباطی به دولت می آید روز پس از رابرت اوبراین مشاور امنیت ملی در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت صحبت در مورد سنگین سرمایه گذاری توسط چین حزب کمونیست به خارج از کشور تبلیغات در عملیات. اوبراین گفت: حزب کمونیست متعلق به و یا کار کرد از نزدیک با تقریبا هر زبان چینی خروجی اخبار در ایالات متحده بود و حملاتی را به زبان رسانه به عنوان به خوبی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>