‘متعادل نگرانی های بهداشتی و فعالیت های اقتصادی یک چالش برای ما’: مگالایا…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

نارندرا نخست وزیر برنامه ریزی شده است به یک ویدئو کنفرانس با وزرای ارشد در روز شنبه برای بحث در مورد دوره بعد از عمل با سه هفته مستند برای متوقف کردن بیماری همه گیر کوروناویروس برنامه ریزی شده برای پایان دادن به در مارس 14. مگالایا سانتی متر کنراد Sangma صحبت Sunetra Choudhury در مورد این دیدار چه راهی باید در سطح ملی و در خود دولت است. ویرایش گزیده ای:

خود را Odisha همتای Naveen Patnaik اعلام شده است فرمت این مستند تا پایان مارس. شما به احتمال زیاد به دنبال کت و شلوار ؟

من فکر می کنم این مستند تعریف بخشی مهم. چه کسی واقعا در آن چیست ؟ یکی از چیزهایی است برای اطمینان بین دولت و جنبش در سطح ملی است چیزی است که می خواهید به اتفاق می افتد در این نقطه است. این بدان معنا است که دولت به عنوان یک کل نیز قفل کردن ؟ که یک تماس است که ما باید در هر دولت است.

در مگالایا ما می خواهیم یک مستند از نظر بین دولت و جنبش. اما [این محدودیت در] کوچک فعالیت هایی مانند کشاورزی و یا MGNREGS که شامل مردم محلی و یا حتی کوچک ساخت و ساز دستمزد روزانه مردم می تواند آرام است.

آیا گفتن این از آنجا که دولت خود را گزارش نشده هر coronavirus موارد هنوز ؟

صحبت من از هر دو دیدگاه. از ملی چشم انداز بهتر است که ما همچنان با این مستند از نظر جنبش است.

وقتی که می آید به دولت از چالش هایی که ما با آن روبرو هستیم این است که تعادل بین نگرانی های سلامت و معیشت و فعالیت اقتصادی ضعیف است. به عنوان یک دولت ما به دنبال ایجاد یک تعادل است که همیشه ساده ترین چیز برای انجام.

مرکز باز به این ؟

اگر شما به یاد داشته باشید حتی در آغاز مرکز مجاز برخی امتیازات . اجماع عمومی این است که باید وجود داشته باشد بین منطقه حرکت مردم وجود دارد و نباید هر نوع تجمعات. در پایان روز کالاهای اساسی نیاز به حرکت می کند. شده است انعطاف پذیری که از آغاز است. من فکر می کنم در کشاورزی باید در نظر گرفته شود در حال حاضر به دلیل آن را نیز زمان برای کاشت.

چه شده است تاثیر مستند در سلامت روانی با توجه به دو کارگر در مگالایا باید خودکشی?

این مایه تاسف است که کسانی که حوادث صورت گرفت اما این زمان تست.

در شرایطی مانند این است که به عنوان آسان نیست برای ما برای همیشه رفتن به سطح خرد اگر چه ما می خواهم به. اما ما مجبور به نگاه تصویر کلی. این [مستند] بود و یک تصمیم دشوار و من درک مردم از بسیاری از مشکلات. من فقط می خواهیم مردم را به دیدن که این کار در حال انجام است برای محافظت همه علاقه و سلامت. ما همه ما می توانیم برای کمک به فقرا و نیازمندان است.

آیا مودی اعلام ملی مستند شما را با تعجب و یا شما می دانستم که در مورد آن ؟

البته یک نکته در ما های مختلف بحث… اما نه در حد [از مستند]. حتی در حال حاضر ما باید یک ایده ای در مورد که در آن ما در حال رفتن به, اما ما باید صبر کنید و ببینید آنچه در جریان است وجود داشته باشد. PM شده است فعال در مشاور ارشد وزرای…

چه نوع اقتصادی تاثیر می بینید برای خود دولت ؟

من فکر می کنم وجود دارد بدون شک در مورد تاثیر… کوچکتر و ضعیف تر بخش دستمزد روزانه کارگران و مردم ما نیاز به نگاه. به طور کلی ما در حال رفتن برای دیدن تاثیر زیادی در بخش های خدماتی مانند گردشگری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>