بالا الهام بخش برای همه زنان فوتبالیست: Praful پاتل

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

تمام هند رئیس فدراسیون فوتبال Praful پاتل خواسته است این کشور را زنان فوتبالیست با الهام از بالا Devi که سرآمد در اسکاتلند لیگ برتر باشگاه رنجرز.

تیم ملی مهاجم از مانیپور در حال حاضر در یک قرارداد حرفه ای با رنجرز اولین زن هندی فوتبالیست به انجام این کار.

در طول یک مجازی تعامل با بازیکنان تیم ملی در سراسر سن گروه پاتل گفت: بالا Devi: “ما بسیار افتخار از دستاوردهای خود را. شما نشان داده اند راه پیش رو برای جوانه زدن فوتبالیست و ثابت کرده است که زنان ما فوتبالیست ها به هیچ وجه نسبت به هر کسی.

“من مطمئن هستم که شما را از دیگران – همکاران خود U-17 تیم زنان دختران رویایی بیش از حد.”بالا Devi که در حال حاضر در گلاسکو گفت که قرار گرفتن در معرض نانامی به بازی با تیم ملی ساخته شده او با اعتماد به نفس به عنوان یک بازیکن.

“در 2018-19 ما دائما در حال بازی کردن و یا کمپینگ. این به من اعتماد به نفس بیشتری از توانایی های من به عنوان یک بازیکن ساخته شده و من در باور کنم. ما در برابر بسیاری از کشورها از جمله مسابقات در اروپا,” او گفت:.

“آن مسابقات به من کمک کرد فوق العاده به خودم فعلی باشگاه قرارداد.”بالا Devi با اشاره به ارشد تیم بازی از 25 بازی دوستانه در 2018-19 چیزی بود که همچنین توسط دروازه بان Aditi Chauhan.”از طرف هر کس در تیم من نیاز به با تشکر از شما برای قرار گرفتن در معرض تور” Aditi گفت: AIFF جمهور.

“استاندارد فوتبال در تیم ما کرده است. نتایج جستجو به دنبال داشته است و این به ما اعتماد به نفس بیشتری و به ما کمک کرد تا به بازیکنان بهتر.”مهاجم Dangmei فضل افزود: “بیشتر ما رو به بازی ما بیشتر بهبود یافته است. قوی تقویم بین المللی به ما کمک زیادی. آن را هیجان انگیز بود و ما نگاه رو به جلو برای این مسابقات هستند.”پاتل تعامل در طول با تمام بازیکنان به صورت فردی برای درک طرز فکر خود را در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

هندی مردان تیم مرکزی مدافع Sandesh Jhingan نگهداری می شود که هر کس باید “انجام بهترین خود را برای ماندن مناسب است.””ما نمی توانیم کنترل آنچه که در دست ما است. اما ما نیاز به استفاده از زمان به تناسب اندام, به عنوان, و هر زمان که همه چیز باز می شود تا یک بار دیگر” Jhingan بیان شده است.

“در بخشی از من شده اند ارائه برنامه از سرمربی تیم ملی فوتبال (ایگور Stimac) و استاد (لوکا Radman) و من چسبیده به آن است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>