بالا Devi می پیوندد AFC آگاهی مبارزه با COVID-19 خواستار طرفداران به ماندن ثانیه…

پیشگامی زنان هند, فوتبال, کاپیتان تیم بالا Devi در جمعه پیوست هموطنان Bhaichung Bhutia و سونیل Chhetri در AFC آگاهی مبارزه با COVID-19 همه گیر او به عنوان خواست مردم در سراسر جهان به ماندن در خانه و عمل اجتماعی فاصله به شکست مخوف coronavirus.

بس است در میان آخرین پیشرو بازیکنان این قاره برای پیوستن به کنفدراسیون فوتبال آسیا #BreakTheChain تصویری, کمپین با هدف بالا بردن سطح آگاهی در مبارزه با گسترش coeonavirus.

قبل از دوی افسانه ای هندی فوتبالیست Bhaichung Bhutia و talismanic کاپیتان تیم ملی Sunil Chhetri برجسته اند در این کمپین است.

“سازمان بهداشت جهانی است با تاکید بر اهمیت شستن دست ما به طور منظم و برای جلوگیری از تماس نزدیک با مردم است. ما نیاز به شکستن زنجیره ای و باید آن را یک تلاش گروهی است. بیایید با هم کار کنند و شکست این حریف” Devi گفت: در یک ملت آزاد است.

“تمام جهان در حال مبارزه با این بیماری همه گیر و همه چیز بهتر خواهد شد – شروع با ما. ما باید انجام بخشی از ما به دنبال مقررات و اگر توصیه شده توسط خود دولت ها لطفا در خانه بماند. ما نیاز به این فداکاری های کوچک برای اطمینان از ایمنی و رفاه هر کس به ما نزدیک است.”

او گفت: “تمام جهان در حال مبارزه با این بیماری همه گیر و همه چیز بهتر خواهد شد – شروع با ما. ما باید انجام بخشی از ما به دنبال مقررات و اگر توصیه شده توسط خود دولت ها لطفا در خانه بماند. ما نیاز به این فداکاری های کوچک برای اطمینان از ایمنی و رفاه هر کس به ما نزدیک است.”

Devi شد اولین زن هندی فوتبالیست برای بازی در یک تقسیم بندی لیگ در اروپا زمانی که او با امضا با اسکاتلند زنان لیگ برتر کنار رنجرز WFC در اوایل این سال است.

پس از آن راه اندازی کمتر از یک هفته پیش کنفدراسیون فوتبال آسیا #BreakTheChain کمپین درگیر است با میلیون ها نفر از طرفداران در سراسر جهان به عنوان بیشتر و بیشتر آسیایی, ستاره پیوستن به این علت ارزش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *