Bajrang Punia برای اهدای شش ماه حقوق و دستمزد خواستار به تعویق افتادن توکیو بازی

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

ستاره کشتی گیر Bajrang Punia روز دوشنبه تصمیم به اهدای شش ماه حقوق و دستمزد نسبت به مبارزه با COVID-19 همه گیر و خواستار به تعویق افتادن بازی های المپیک توکیو گفت: این رویداد بزرگ را از دست بدهند شین اگر آن پیش می رود در صورت عدم وجود سازمان ملل که در حال حاضر کشیده. 25 سال Bajrang یکی از هند مدال رقیب در این بازی که تحت شک با توجه به کروناویروس که ادعا کرده بیش از 15000 زندگی و آلوده بیش از 3,00,000 مردم در سراسر جهان است.

Bajrang های 2019 در مسابقات قهرمانی جهان مدال برنز این نسخهها کار میکند با راه آهن به عنوان یک افسر وظیفه ویژه (OSD). “من تصمیم گرفتم به کمک من شش ماه حقوق و دستمزد” Bajrang توییتی و بلافاصله به دست آورده ستایش از وزیر ورزش Kiren Rijiju که گفت که این یک تلاش قابل ستایش.

صحبت کردن به PTI Bajrang گفت: “قبل از بازی های المپیک ما باید به مبارزه با کروناویروس. اگر وضعیت بهبود نمی یابد و همچنان برای 2-3 ماه از آن خواهد شد کاملا صحیح است و به تعویق انداختن بازی های المپیک است.”

“اگر آن برگزار می شود با کروناویروس در ادامه به انتقام ویران کردن بسیاری از ملل ارسال خواهد شد ورزشکاران خود را. در حال حاضر کانادا و استرالیا گفت: آنها ارسال نخواهد شد ورزشکاران خود را. چه نقطه پس از آن.

“پس از آن نه تنها در هند مشکل آن را یک مسئله جهانی است که نیاز به پنجه نخست,” او اضافه شده است. Bajrang است که آموزش در یک آپارتمان در Sonepat در حالی که خود را مربی Shako Bentinidis اتحاد چپ برای گرجستان است. هند مربی خارجی برای زنان کشتی گیران اندرو کوک نیز به سمت چپ برای ما چند روز پیش.

هند المپیک انجمن (IOA) می گوید: از آن خواهد شد تصمیم گیری در این کشور مشارکت در حدود چهار هفته زمان است.

کمیته بین المللی المپیک (IOC) است که تحت فشار زیادی برای به تعویق انداختن بازی. در ضمن Vinesh Phogat یکی دیگر از هند مدال مدعی در بازی ها می گوید او شده است آموزش های سخت و مهم نیست که آنچه او احساس می کند در مورد به تعویق افتادن بازی.

“من در خانه و آموزش خوب بوده تا کنون. هر چه من می گویم مهم نیست,” او گفت:. PTI در BS BS

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>