Baichung Bhutia, Manika Batra پیشرو در میان شخصیت های ورزشی و به اشتراک گذاری PM مودی…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

در میان مداوم coronavirus همه گیر در سراسر جهان, هند, نخست وزیر خواست مردم این کشور را به رعایت ‘janta حکومت نظامی’ روز یکشنبه از ساعت 7 صبح تا 9 ساعت در سفارش به بخشی از مبارزه با COVID-19 در کشور است. در حال حاضر چندین پیشرو شخصیت های ورزشی از جمله سابق کریکت هند و زمان بی جی پی MP, Gautam Gambhir سابق هند فوتبالیست Baichung Bhutia و هند در تنیس روی میز احساس Manika Batra در زمان به رسانه های اجتماعی برای گسترش PM مودی janta مقررات منع رفت و آمد پیام.

همچنین بخوانید: KL Rahul می آید تا با one-of-a-kind ‘در خانه بماند چالش’ – دیده بان

در یک صدای جیر جیر Gambhir گفت که حکومت نظامی است “برای مراقبت از شما”. “من درخواست این کشور برای دادن حمایت خود را برای janta حکومت نظامی درخواست های ساخته شده توسط PM مودی گفت:” در یک ویدیو ارسال شده در توییتر.

هند بازیکن تنیس روی میز Manika Batra همچنین ارسال یک ویدئو از آموزش او. در عنوان او نوشت: “در حالی که بسیاری از چیزهایی که مستند به دلیل Covid-19 من فقط تلاش برای تمرکز بر روی تناسب اندام در قفل شده و امن داخلی عرصه را به آماده شدن برای ماموریت توکیو بازی های المپیک است. من از همه می خواهیم به ماندن با خیال راحت و تمام اقدامات احتیاطی. همچنین اجازه می دهد تا شرکت در Janta منع رفت و آمد در 22 مارس است.”

سابق هند فوتبالیست Baichung Bhutia همچنین یک ویدیو که در آن او دیده می شد ایستاده در کنار یک پزشک و دادگاه تجدید نظر این کشور به دنبال “خود-تحمیل حکومت نظامی” در روز یکشنبه.

در 30 دقیقه تلویزیون نشانی در روز جمعه آغاز شد که در 8 pm, PM مودی آغاز شده توسط برجسته جاذبه وضعیت – که coronavirus بیماری Covid-19 تحت تاثیر مردم بیش از دو جنگ جهانی. “تمام جهان است رفتن را از طریق یک بسیار جدی فاز. به طور کلی هر زمان که یک بحران رخ می دهد آن است که محدود به چند کشور و یا ایالت. اما شیوع کروناویروس است و قرار است در کل نژاد بشر در بحران,” او گفت:.

همچنین بخوانید: حافظ یک حفاری در رفع آلوده Sharjeel را باز گشت

او همچنین خواست هموطنان برای جلوگیری از پله خارج از خانه مگر اینکه لازم است و وعده هایی که وجود دارد نمی توان کمبود لوازم ضروری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>