بهادر سینگ خارج از هند دو و میدانی رئیس مربی پست پس از 25 سال AFI…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هند دو و میدانی رئیس مربی بهادر سینگ 25 سال سلطنت در پست بالا به پایان رسیده است با ورزش اقتدار هند (SAI) انکار او تمدید قرارداد در زمینه محدودیت سنی.

قرارداد از 74 سال در بازی های آسیایی (1978 و 1982) مدال طلای شات ور رفتن معمولا منتهی به 30 ژوئن و ورزشی وزارت را گسترش و آن را مطابق با دستورالعمل های نگهداری بالایی محدودیت سنی از مربیان ملی در اردوگاه به 70.

سینگ که به پایان رسید خود را در حرفه مربیگری به عنوان یکی از هند طولانی ترین خدمت سر مربیان تا زمان ارسال در مارس 1995.

تایید و توسعه فدراسیون دو و میدانی هند مورد تحسین قرار گرفته سینگ برای او بسیار زیاد در کمک به ورزش اول بین المللی به عنوان برنده مدال و سپس به عنوان مربی ارشد.

“همانطور که ما اقامت متمرکز در سفر ما به شمارش در جهان ما را همیشه به یاد داشته باشید بسیار زیاد سهم بهادر سینگ ساخته شده برای دو و میدانی برای اولین بار به عنوان یک شات ور رفتن معمولا پست در دهه 70 و اوایل 80 و سپس به عنوان رئیس مربی از ماه فوریه سال 1995” AFI جمهور Adille Sumariwalla گفت.

“ما را دوست داشت به دیدن او در راس تیم ملی در بازی های المپیک, اما COVID-19 شیوع مجبور به تعویق افتادن توکیو 2020. ما ادامه خواهد داد به منظور جلب در تجربه خود را در برنامه ریزی و نظارت بر آموزش و مربیگری او گفت:” در انتشار.

انتشار گفته سینگ استعفا داد و در پی آن وزارت خانه امور مشاوره محدود کردن جنبش از شهروندان ارشد.

خود را تحت نظارت هند برنده 12 دو و میدانی مدال شامل دو طلا در سال 2010 دهلی بازی های کشورهای مشترک المنافع. بهترین در آمد و در بازی های آسیایی 2018 در جاکارتا که در هند موفق به کسب 20 مدال در دو و میدانی رقابت از جمله هشت طلا و نه نقره.

“در این کشور را بهترین نشان در بازی های آسیایی دو و میدانی القا یک باور در جامعه است که با کمی برنامه ریزی و تلاش هند می تواند در بالا بردن نوار و ایجاد یک علامت در صحنه جهانی. و بهادر ji کمک به این افزایش” AFI برنامه ریزی و مربیگری رئیس کمیته Lalit Bhanot گفت.

منابع در AFI گفت که سینگ هنوز هم ممکن است همراه با دو و میدانی در یک نقش مشورتی دارند.

سینگ برنده بازگشت به عقب پرتاب وزنه مدال طلا در سال 1978 بانکوک و 1982 دهلی نو در بازی های آسیایی به اضافه کردن به نقره او صعود در تهران در سال 1974. او همچنین موفق به کسب یک مدال در هر یک از چهار آسیایی دو و میدانی در دیدار — در سال 1973 (برنز), 1975 (طلا) 1979 (برنز) و در سال 1981 (نقره ای).

سینگ همچنین رقابت در بازی های المپیک مسکو در سال 1980. او اعطا شد با آرجونا جایزه در سال 1976 و Dronacharya جایزه در سال 1998 است. او با افتخار Padma شری در سال 1983.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>