بدمینتون راه اندازی مجدد ” دشوار است برای پیش بینی کرد BWF رئیس

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

بدمینتون خواهد بود در عمل “در اسرع وقت” پس از coronavirus بحران, ورزش, ارشد به خبرگزاری فرانسه گفت و اضافه کرد که مسافرت های بین المللی محدودیت های پیچیده شد تصویر.

تنیس مانند گلف و ورزش های دیگر با یک مدار بین المللی, چهره, موانع عمده ای پس از کشورها معرفی آرایه ای از ممنوعیت سفر و دوره قرنطینه برای مبارزه با COVID-19.

توماس لوند, دبیر کل فدراسیون جهانی بدمینتون گفت: یک اطلاعیه در rejigged 2020 تقویم بود و انتظار می رود به زودی. اما او هشدار داد که وضعیت باقی مانده مایع.

“ما در حال آماده سازی خود برای آماده شروع رقابت به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. این شامل تدوین یک بازنگری شده BWF مسابقات تقویم برای سال 2020 است. یک اطلاعیه در این خواهد بود ساخته شده در مدت کوتاهی” لوند در بیانیه ای گفت به AFP.

“اما در این نقطه در زمان دشوار است برای پیش بینی زمانی که جنبش بین المللی و ورود به محدودیت برداشته خواهد شد و توسط فردی دیگر کشورها و مناطق به منظور تضمین کند که بازیکنان و همراهان خود مقامات و کارکنان می توانند در مسابقات شرکت می کنند با خیال راحت.” بدمینتون در حال حاضر نقل مکان کرد و توماس و بارگذاری فنجان برجسته از این فصل به بعد در این سال امیدوار است که این ویروس اضطراری خواهد گذشت.

عملا مردان و زنان جهان تیم قهرمانی — orginally برنامه ریزی شده برای ماه مه و سپس با انتقال به ماه آگوست — در حال حاضر مجموعه ای را در آرهوس, دانمارک در ماه اکتبر.

اوج بدمینتون فصل بوده است انتظار می رود به بازی های المپیک توکیو در حال حاضر معطوف به 2021 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

همه BWF مسابقات شده اند به حالت تعلیق از اواسط ماه مارس زمانی که حرفه ای ترین ورزش در سراسر جهان منجمد شد به عنوان محدودیت های مسافرتی بیت و یک نوار از کشور رفت و به مستند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>