بدمینتون, رئیس, آتش سوزی در ‘ناامید کننده’ coronavirus انتقاد

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

بدمینتون بالا رسمی آمریکا در این بسیار ناامید کننده” انتقاد پس از ورزش متهم شده بود از قرار دادن سود قبل از اینکه بازیکنان اجازه می دهد همه انگلستان قهرمانی به پیش بروید طول coronavirus بحران است. بدمینتون فدراسیون جهانی و دبیر توماس لوند اصرار داشت تصمیم به بازی این مسابقات یکی از بزرگترین فصل شد و بر اساس بهترین مشاوره ، چند بازیکن را محکوم کرده اند کمدي همه انگلستان دو هفته پیش هنگامی که آن را یکی از آخرین رویدادهای ورزشی ایستاده در سراسر جهان به عنوان coronavirus همه گیر پیشرفته.

با توجه به گزارش عضو تایوان تیم آزمایش مثبت برای این ویروس پس از بازگشت از این مسابقات است. بیشتر حوادث متوقف شد در حالی که همه انگلستان بود و هنوز هم در حال پیشرفت است. “از آن شده است بسیار ناامید کننده بود برای دیدن برخی از اعضای بدمینتون جامعه حدس و گمان در صداقت و انگیزه های BWF در این زمان بحران” لوند گفت: در نامه ای سرگشاده.

“ما شماره یک نگرانی همواره سلامت و ایمنی از همه شرکت کنندگان. “اما در همان زمان ما عمیقا در مورد لغو مسابقات و جریان بر اثر این نخبگان بازیکنان و مربیان موجب آن آنها در حال حاضر می تواند در یک موقعیت موقت از بیکاری و از دست دادن درآمد است.”

هند ساینا Nehwal سابق جهان شماره یک ادعا “دلایل مالی داده شد بیشتر اهمیت” در حالی که هند مربی Pullela Gopichand آن را به نام “تصمیم اشتباه” به پیش بروید.

HS Prannoy یکی از چندین هند بازیکنان به جست و خیز این مسابقات گفت: رسانههای هند “آنها فقط نگران پول” در حالی که دانمارک Mads کنراد-پترسن گفت: “نگران و شرمنده که تمام انگلستان پخش شد به طور کامل تحت استانداردهای عادی”. اما لوند گفت: این یک مشکل تماس در یک بسیار سیال و غیر قابل پیش بینی وضعیت با دولت مشاوره و اقدامات متفاوت از کشوری به کشور است.

“البته حقیقت یک چیز فوق العاده است. آن را دشوار است به استدلال می کنند که تصمیم گیری های اشتباه’ گرفته شده بود در یک محیط در حال تغییر در نزدیک به یک ساعتی اساس بیشتر تصمیمات بنابراین نیاز” نوشت لوند.

“این نه تنها مورد بوده است برای BWF اما بسیاری از مقامات در سراسر جهان است. اما ما حفظ کند که BWF ساخته شده به بهترین شکل ممکن تصمیم گیری در زمان و صادقانه با انگیزه برای حفاظت از سلامت و معیشت همه شرکت کنندگان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>