هند روز جمعه خود کناره زنان بدمینتون تیم از آینده بدمینتون قهرمانی آسیا در پی سریع-پخش coronavirus اما تیم مردان رقابت در این رویداد در مانیل.

بدمینتون انجمن هند (بای) تا به حال نام دوم-رشته زنان تیم برای این مسابقات برگزار می شود از فوریه 11 تا 16 اما پر قدرت مردان را در کنار آن ویژگی های قهرمانی جهان مدال برنز B سای Praneeth.

“پیش بینی نشده خطر سلامت دلهره با توجه به کرونا, شیوع ویروس منجر به خروج از تیم زنان برای آینده بدمینتون مسابقات قهرمانی آسیا است که با شروع از Feb 11-16, 2020 در مانیل فیلیپین” این بای در بیانیه ای گفت.

“بدمینتون انجمن هند (بای) رسیده بود را به مقامات مربوطه در بدمینتون آسیا (BA) برای اطمینان در مورد وضعیت فعلی و لازم است مشاوره بهداشت و اقدامات احتیاطی گرفته شده است.

“پس از دریافت کامل اطمینان از BA بای تا به حال مورد بحث همان را با پیراهن این تیم به توافق سفر و تایید خود شرکت این تیم خارج شد با توجه به نگرانی نشان داد و توسط پدر و مادر و بازیکنان” بای دبیر Ajay Kumar Singhania گفت.

زنان قرار بود به رهبری جوان shuttlers Ashmita Chaliha و Malvika Bansod پس از المپیک medallists ساینا Nehwal و PV Sindhu تصمیم گرفت تا به صورت یک دست است.

ساینا و Sindhu تصمیم به جست و خیز این رویداد به تمرکز در المپیک صلاحیت.

مردان تیم را ترک خواهد کرد برای مانیل در فوریه 9.

هند تا به حال سابقه تمام قدرت تیم مردان در حالی که آینده از shuttlers داده شده است یک فرصت به نمایش گذاشتن قابلیت های زنان در بخش های بدمینتون آسیا تیم قهرمانی.

هندی مردان تیم که موفق به کسب مدال برنز در حیدرآباد در سال 2016 خواهد بود رهبری Praneeth با سابق جهان شماره 1 Kidambi Srikanth HS Prannoy, Subhankar دی و Lakshya سن در تیم ملی.

با المپیک صلاحیت اولویت بالا بودن این رویداد را به هند نخبگان مردانه بازیکنان یک فرصت برای جلب نکات مهم پیش از مگا quadrennial بازی.

در برابر حوادث سریع بهبود جفت Dhruv Kapila و آقای Arjun خواهد بود به دنبال تحت تاثیر قرار دادن هر کس در این مسابقات و همچنین تعریف تایلند باز قهرمانان Satwiksairaj Rankireddy و Chirag شتی در این تیم شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de