‘به یک مربع’: المپیک تاخیر قرار می دهد ژاپن در یک چرخش

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

ژاپن در رسانه ها و ورزشکاران واکنش نشان داد و با ناامیدی شنبه به تعویق افتادن توکیو 2020 المپیک, اما ابراز امداد بازی بود نه لغو شده و در مجموع بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

به تعویق افتادن بی سابقه ای در زمان صلح و آمد و پس از فشار سنگین از ورزشکاران در سراسر جهان و به دنبال پذیرش از نخست وزیر ژاپن که با تاخیر بود در حال حاضر “اجتناب ناپذیر”.

اما هنوز هم وجود دارد شوک و ناامیدی در ژاپن که در آن بازی ها شده اند را به عنوان “بازیابی المپیک” در نظر گرفته شده برای نمایشگاه بازسازی پس از ویرانگر سال 2011 زلزله سونامی و فاجعه هسته ای است.

شاخص Nikkei business daily گفت: ژاپن اجتناب بود بدترین سناریو از لغو اما “مانند این است که همه تلاش های هفت سال گذشته در حال حاضر به یک مربع”.

“این اجتناب ناپذیر است که بزرگ هزینه های اضافی ظهور خواهد کرد” به آن اضافه شده است.

توکیو Shimbun عنوان پوشش خود را “تعجب و خجالت” اما اذعان کرد در مقاله ای که وضعیت چپ برگزارکنندگان المپیک و مقامات با چند گزینه.

“انتخاب یک سال تعویق افتادن بود و تصمیم گرفته شده توسط یک فرآیند حذف” کاغذ گفت: با بازی های المپیک در این سال دیده می شود به عنوان بیش از حد مخاطره آمیز و تاخیر طولانی 2022 به احتمال زیاد بیش از حد گران است.

این روزنامه ابراز ناامیدی با راه بین المللی المپیک به کار گرفته تصمیم چسبیده برای هفته ها به خط که این بازی ها هنوز هم می تواند باز به عنوان برنامه ریزی شده در جولای 24, قبل از معکوس ،

“ما نمی بینم رهبری قوی بود که امید برای” مقاله گفت.

ورزشکاران در ژاپن گفت: آنها نا امید شدند اما متعهد به آموزش نسبت به موکول بازی.

“صادقانه صحبت ذهن من است و هنوز هم در حال چرخش” ورزش کوهنورد Akiyo Noguchi نوشت: در یک پست در Instagram صفحه.

“اما من آن را مثبت از آنجایی که من قادر خواهید بود به صرف زمان بیشتری انجام این ورزش عشق من” اضافه شده Noguchi که برنامه ای به توکیو بازی های گذشته بازی های المپیک است.

“من به صرف زمان من شده اند با توجه به قوی تر هر دو جسمی و ذهنی,” او اضافه شده است.

“در حال حاضر من امید جهان به غلبه بر این وضعیت به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و این که بازی های المپیک برگزار خواهد شد در توکیو است.”

– “بهترین سناریو’ –

Jun Mizutani 30 ساله بازیکن تنیس روی میز به رقابت پرداختند که در پکن و لندن و ریو بازی ها, واکنش lightheartedly به اخبار, به tweeting, دیجیتالی سالخورده عکس خود را با این پیام: “من می توانم آن را انجام دهد”.

ورزشکاران و انجمن های ورزشی در سراسر جهان تحت فشار قرار دادند برای حرکت با توجه به اثرات این ویروس تا به حال در همه چیز از مقدماتی به آموزش پس از تصمیم نهایی به دور از شوک.

“ما آماده بودند به عنوان خلق و خوی برای به تعویق افتادن رشد” Toshihisa Tsuchihashi از ژاپن انجمن تنیس گفت: Nikkan sports daily.

“من فکر می کنم این یک تصمیم عاقلانه است. من حدس می زنم بازیکنان خواهد احساسات متناقضی اما به اعتقاد من آنها را تنظیم مجدد و انجام بهترین خود را. من از آنها حمایت کنند.”

و Ichiro, کرم پای, یک, مدیر ارشد, از, ژاپن, تنیس روی میز, انجمن, گفت: روزانه آن تا به حال روشن شده است که برگزاری بازی در این تابستان غیر ممکن بود.

“اما من هم احساس می کنم که آن را خوب بود که آن را لغو میان این وضعیت جدی است,” او گفت:.

“من می خواهم بگویم آن را خوب خواهد بود برای ورزشکاران به عنوان (وضعیت) تبدیل به یک کمی بیشتر قابل پیش بینی است.”

هر دو کمیته بین المللی المپیک و سازمان دهندگان و مقامات اصرار داشت که لغو شده است در جدول با این هدف در حال حاضر به نگه داشتن موکول بازی های تابستانی 2021 در آخرین.

تحت شرایطی نوشت: محافظه کار Sankei Shimbun روزانه این تصمیم از یک سال تعویق افتادن بود “بهترین سناریو”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>