Azlan Shah جام هاکی مسابقات به تعویق افتاد و با توجه به کروناویروس

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

این Azlan Shah جام مسابقات هاکی در روز دوشنبه شد آخرین رویداد ورزشی به تحت تاثیر رمان coronavirus شیوع تحت فشار قرار دادند از آوریل تا سپتامبر در پی بیماری کشنده است که گسترش در سراسر جهان است.

این مسابقات که قرار بود برگزار شد در ایپوه, مالزی از مارس 11 تا 18 خواهد بود برگزار می شود از 24 سپتامبر تا 3 اکتبر سازمان در بیانیه ای گفت. هند به طور منظم در این مراسم بود و نه قرار است برای شرکت در این سال است.

“…آن را به نفع بازیکنان و مسئولان و همه طرف های درگیر که 29th نسخه از سلطان Azlan Shah جام مردان مسابقات هاکی 2020 به تعویق افتاد,” Orgainsing Committe رئیس Dato’ حاجی عبد رحیم بن Md در بیانیه ای گفت.

“شیوع COVID-19 است که به سرعت در حال گسترش در کره جنوبی و ژاپن است. سلامت و رفاه از تیم ها به خصوص استرالیا و کانادا و ژاپن باید در نظر گرفته شود به عنوان به خطر انداختن خود را در آماده سازی برای بازی های المپیک توکیو,” او اضافه شده است.

کمیته سازماندهی عذر خواهی کرد برای ناراحتی اما گفت که تصمیم گرفته شد در ذهن نگه داشتن بحران کنونی در سراسر جهان است.

“این تصمیم شده است منتقل به FIH (فدراسیون بین المللی هاکی), AHF (آسیایی هاکی فدراسیون), MHC (مالزی هاکی کنفدراسیون) و تیم های شرکت کننده” بیانیه بیشتر بخوانید.

این Azlan Shah جام آخرین رویداد ورزشی به ضربه مرگبار coronavirus که ادعا کرده بیش از 3000 زندگی و آلوده 86,000 مردم در سراسر جهان است.

فرمول یک جایزه بزرگ چین در شانگهای در آوریل 19, اسیایی, بوکس, جام جهانی مسابقات قهرمانی تنیس روی میز با توجه به برگزار می شود, در کره جنوبی از ماه مارس 22-29 مارس سنگاپور و هنگ کنگ حوادث در جهان Rugby Sevens Series برخی از جهانی رویدادهای ورزشی است که به تعویق افتاده و یا منتقل شده به علت شیوع کروناویروس. این Azlan Shah جام سالانه مردان بین المللی دعوتی زمینه مسابقات هاکی. از تیم های شرکت کننده در این برنامه این مسابقات شد, استرالیا, کانادا, ژاپن, میزبان, مالزی, پاکستان و کره جنوبی. استرالیا موفق به کسب عنوان 10 بار پس از هند (4) و پاکستان است.

کره جنوبی در حال دفاع از قهرمانان پس از ضرب و شتم آنها از هند در شوت کردن در این اجلاس همانند سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>