ایودیا: Ram, لالة بت معطوف به ساختار موقت اجازه می دهد تا معبد ساخت و ساز

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: PTI | ایودیا | منتشر شده در تاریخ: مارس 25 سال 2020 1:40:05 pm

ram lalla idol. ram lalla idol placed in a temporary structure, yogi adityanath, ram mandir temple, ayodhya dispute, ayodhya verdict, up news, indian express news بت رم لالة قرار داده شد در 9.5 کیلوگرم نقره تاج و تخت در ساختار جدید است. (منبع: توییتر)

رم لالة بت اینجا منتقل شد به طور موقت محل جدید در اوایل صبح روز چهارشنبه در حضور, Uttar Pradesh وزیر یوگی Adityanath پاکسازی سایت اجازه می دهد تا ساخت و ساز از یک رم معبد.

بت رم لالة قرار داده شد در 9.5 کیلوگرم نقره تاج و تخت در این ساختار جدید که در آن بت باقی خواهد ماند تا ساخت و ساز از Ram معبد به اتمام است در سایت اختصاص داده شده برای آن توسط دیوان عالی کشور در حکم نقطه عطفی در نوامبر..

پس از بت قرار داده بود که وزیر ارائه شده ویژه نماز در حضور Ram, Mandir اعتماد وزیر Champat Rai.

بخوانید| کمتر شناخته شده روایت از ایودیا از 1857 — و اختلاف

Adityanath در ظرفیت شخصی نیز اهدا تومان 11 لاخ برای ساخت و ساز از Ram معبد.

دولت محلی اجازه نمی دهد مردم را به جمع آوری به مناسبت به عنوان یک مستند تحمیل شده در سراسر کشور به بررسی گسترش coronavirus.

چند رهبران ارشد از آر اس اس و VHP حاضر بودند به مناسبت

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>