در انتظار محاکمه موفقیت, انگلستان, مهر و موم دسترسی سریع به 3 Covid-19 واکسن نامزدهای

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

بریتانیا کسب و کار, منشی, Alok Sharma روز دوشنبه اعلام کرد که انگلستان را دریافت کنید دسترسی سریع به 90 میلیون دوز از سه وعده Covid-19 واکسن نامزدها از جمله یکی از توسعه یافته در دانشگاه آکسفورد که نتایج اولیه به دلیل منتشر خواهد شد بعد.

سه واکسن کلاس که بوریس جانسون دولت امن از طریق مشارکت: adenoviral واکسن (دانشگاه آکسفورد/AstraZeneca); mRNA واکسن (BioNTech/فایزر امپریال کالج لندن) و غیر فعال ویروس کامل واکسن (Valneva).

انگلستان بدترین آسیب دیده کشور در اروپا با حداقل 45,300 کشته و نزدیک به 3 لاخ موارد است.

شارما گفت: “شکار برای پیدا کردن یک واکسن جهانی صادقانه تلاش و ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای اطمینان انگلیسی عمومی دسترسی به امن و موثر coronavirus واکسن به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است”.

“این همکاری جدید با برخی از جهان مهمترین دارویی و واکسن شرکت خواهد اطمینان از انگلستان به بهترین شانس ممکن است از تامین واکسن محافظت می کند که کسانی که بیشتر در معرض خطر” او اضافه شده است.

روز دوشنبه اعلام به شرح زیر موجود جهانی صدور مجوز توافقنامه امضا شده با AstraZeneca و دانشگاه آکسفورد به تحقیق و توسعه و تولید یک Covid-19 واکسن برای انگلستان ، AstraZeneca کار خواهد کرد به تولید 100 میلیون دوز برای انگلستان در مجموع.

به عنوان بخشی از یک گسترده تر £131 میلیون دلار سرمایه گذاری توسط دولت حمایت شده و با توجه به امپریال کالج لندن برای توسعه خود را کانديد واکسن آغاز شده است که مطالعات انسانی در ماه ژوئن.

به گفته مقامات دولت بریتانیا متعهد است £250 میلیون دلار به ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری – بزرگترین سرمایه هر کشور برای حمایت عادلانه و دسترسی مناسب به کروناویروس جدید واکسن و درمان در سراسر جهان است.

دولت روز دوشنبه نیز راه اندازی بیمه خدمات درمانی Covid-19 واکسن تحقیقات رجیستری برای نام نویسی داوطلبان برای آینده واکسن مطالعات. برای فعال کردن مقیاس واکسن مطالعات را در سراسر انگلستان هدف این است که به 500000 نفر امضا اکتبر.

وزیر بهداشت مت Hancock گفت: “امن و موثر واکسن بهترین امید ما شکست coronavirus و بازگشت به زندگی عادی خود بازگردند”.

“ما برخی از بهترین دانشمندان و محققان در این کار اما اعضای عمومی باید نقش حیاتی بازی بیش از حد. بنابراین من از همه می خواهیم که می تواند به بازگشت ملی تلاش و ثبت نام برای بیمه خدمات درمانی Covid-19 واکسن تحقیقات رجیستری برای کمک به پیدا کردن یک واکسن به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>