اجتناب از استفاده از کلمه “ناسیونالیسم’ به عنوان آن ممکن است به معنی هیتلر نازیسم می گوید RSS رئیس موهان…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

Rashtriya Swayamsewak Sangh (RSS) رئیس موهان Bhagwat در روز پنج شنبه گفت: کلمه “ملی گرایی” می تواند منجر به تفاسیر مختلف و می تواند برابر با نازیسم و فاشیسم و توصیه می شود استفاده از کلمات مانند ملیت و یا ملت به جای.

Bhagwat سخنان آمد در زمانی که مردم در حال اعتراض به جدید قانون تابعیت و احتمالی پان هند NRC این حرکت مارک توسط کسانی که به مخالفت با آنها را به عنوان بازتابی از “Hindutva ناسیونالیسم” است که به زیان مسلمانان است. او در سخنرانی خود در آر اس اس برنامه برگزار شد در Shyama پراساد Mukherjee زمین دانشگاه در روز پنج شنبه صبح.

“من در سفر به انگلستان است. یک karyakrata توصیه من به استفاده از کلمه ناسیونالیسم به فارسی است نه زبان ما و این می تواند یک معنی متفاوت در انگلستان…این را خوب می گویند ملت و ملی و ملیت اما نه ناسیونالیسم. چرا که آن را به معنی (اشاره به) هیتلر نازیسم و فاشیسم (در انگلستان),” او گفت:.

Bhagwat گفت: RSS کارگر به او گفت معنای کلمات ممکن است در یک مکالمه. او گفت: “آیا استفاده از کلمه ناسیونالیسم. او گفت: کلمه ملت خوب است و ملی و ملیت خوب است اما نه ناسیونالیسم به دلیل آن است دیگر معنی مانند هیتلر نازیسم و فاشیسم” Bhagwat گفت.

تعمق بیشتر Bhagwat گفت: وجود ناآرامی در سراسر کشور با توجه به بنیادگرایی اما هر شهروند هند است که به یکدیگر متصل می شوند با وجود تنوع در این کشور به دلیل “ما در ارتباط با کلمه هندو”.

“وجود ناآرامی در این کشور با توجه به بنیادگرایی. از آن شده است در هند سیاست به نه تبدیل به یک برده و نه هر کسی را برده است. هند با کیفیت از متحد کردن همه. فرهنگ هند هندو فرهنگ است. هر شهروند هند است که به یکدیگر متصل می شوند با وجود تنوع از آنجا که ما در ارتباط با کلمه هندو” گفت: Bhagwat در طول این رویداد.

های یک حکایت او گفت: یک فکری اسلام از این کشور پس از رفت و برای حاج و فرستاده شده به زندان به اتهام توهین به مقدسات برای پوشیدن ‘لاک’.

پس از آن وزیر امور خارجه Sushma سواراج مداخله کردم و از او منتشر شد در عرض هشت روز او گفت: ظاهرا نشان می دهد که هر کس از هند در نظر گرفته شده است یک هندو در خارج از کشور است.

“….چون Bharatiya sanskriti (فرهنگ هند) همچنین شناخته شده به عنوان هندو sanskriti منعکس کننده ارزشهای اخلاق و فرهنگ” او گفت:. او با استناد Yudhishthir این شاهزاده Pandava از حماسه

‘Mahabharat’ به هند می گویند باور نمی کند در انقیاد کشورهای دیگر است. “سیاست آن است که ما نه بنده کسی و نه بردگان خودمان را,” او گفت:.

او همچنین گفت: مشکلات مانند افراط گرایی و تغییرات آب و هوایی شدند اخلال در صلح جهانی و تنها هند با آن اخلاق تفکر نگر می تواند یک راه حل ارائه دهد. “مشکلات رادیکالیسم, محیط زیست و اعتقاد به این که یکی از سمت راست در حالی که بقیه در حال اشتباه هستند و به مسائل اساسی و نگران کننده صلح جهانی” او گفت:.

(با PTI ورودی)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>