آوکادو در گوشت خوک شکم در دوران Covid-19 همه گیر خوردن

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

هیچ روند دقیقا به غیر از این: مردم می خواهند به راحتی. آنها همچنین می خواهند به خوردن راه خود را به سیستم ایمنی بدن قوی تر. آنها استرس پخت, اما آنها همچنین خوردن سالم تر از آنها را در رستوران ها. آوکادو در. گوشت خوک شکم را. پیتزا یخ زده و رشته فرنگی از طریق مسنجر در حال فروش است.

و این به ظاهر متضاد و همگرا خرید الگوهای upending بازارهای کشاورزی, ارسال قیمت آوکادو کنگره 60 درصد از اوایل ماه مارس در حالی که کره غلت به خاطر از دست دادن رستوران تقاضا است.

هر راه شما آن را قطع coronavirus است “به طور کامل همه چیز را تغییر داد” گفت: Sylvain Charlebois استاد و مدیر ارشد کشاورزی-مواد غذایی آنالیز آزمایشگاه در دانشگاه دالهوزی در هالیفاکس, کانادا.

“مردم بیشتر نگران قرار دادن مواد غذایی بر روی میز از هر چیز دیگری,” او گفت:. “که واقعا تغییر طرز فکر از یک مصرف کننده است.”

برخی از این روند می تواند در اینجا به ماندن بگیرید ، در حال حاضر که برخی از مردم رفته اند به غذاهای بسته بندی شده آنها ممکن است تعجب برای دیدن کیفیت بهبود برای این محصولات و نگه داشتن آنها را خرید و حتی در پست قرنطینه جهان است. پخت و پز بیشتر در خانه نیز ممکن است در ادامه و پس از مستندات پایان.

‘سلامت Halo’

آووکادو نیز یکی از مواد غذایی است که باید دیده تعجب آور افزایش قیمت در چند هفته گذشته. زمانی که مستند اقدامات برای اولین بار رفت به اثر کشاورزان در مکزیک برتر جهان تولید شروع به کاهش برداشت فعالیت های پیش بینی تقاضا افت کردن.

اما معلوم آووکادو نان تست و guacamole اثبات می شود اقامت در خانه مورد علاقه های شما. تقاضا شده است بسیار بالاتر از تولید کنندگان انتظار داشتند که فرستاده قیمت صعودی. یک جعبه هاس آوکادو از دولت از, Michoacan, مکزیک بزرگترین تولید کننده هزینه ای در حدود 480 پزو ($19) در آوریل 24, با توجه به دولت است. که تا حدود 60 درصد از 300 در اوایل ماه مارس.

دیگر تولید اقلام شده است پرواز کردن قفسه های مواد غذایی. ایالات متحده خرده فروشی مرکبات بودند standout به دست آوردن حدود 50 درصد از سال قبل سطح در ماه مارس با توجه به داده ها از پرسشنامه محقق جمهوري اسلامي ايران.

“وجود دارد یک سلامت عمومی-halo بیش از همه تازه تولید اقلام گفت:” رولاند Fumasi تحلیلگر برای RaboResearch در فرزنو کالیفرنیا.

آن را ممکن است ویتامین C موجود در مرکبات است که باعث خرید به عنوان مصرف کنندگان نگاهی به تقویت سیستم ایمنی بدن خود را. آب پرتقال یک بار صبحانه اصلی که افتاده بود از نفع به دلیل قند بالا نیز یک افزایش دهد. آتی در نیویورک هستند تا در حدود 13 درصد پس از پایان ماه فوریه.

در آسیا مصرف کنندگان در حال تبدیل شدن به داروهای سنتی برای حفاظت از خود را از این ویروس با توجه به قهوهای مایل به زرد هنگ هنگ, APAC, مواد غذایی و نوشیدنی تحلیلگر در شرکت تحقیقات بازار Mintel. در ویتنام و مردم در حال غذا خوردن بیشتر, سیاه, سیر و اندونزی در حال کردن در jamu های طب سنتی ساخته شده از مواد طبیعی.

غذاهای راحتی

برای بسیاری از مردم خوردن را تبدیل به یک فرار از خستگی و استرس این روزها. مصرف کنندگان در حال چیدن اقلام در فروشگاه مواد غذایی به آنها داده شده بود میداد تا فقط چند ماه پیش — بسته بندی مواد غذایی خاص داده شده است ،

“به طور سنتی, مواد غذایی دارای آرامش نقش” قهوهای مایل به زرد از Mintel گفت.

Nestle SA, بزرگترین مواد غذایی و آشامیدنی شرکت شاهد بسیار قوی تقاضا برای مواد غذایی ضروری و نوشیدنی موارد اجرایی علامت اشنایدر گفت: در اوایل این ماه. شرکت می کند DiGiorno پیتزا یخ زده و Maggi رشته فرنگی از طریق مسنجر.

Conagra Brands, Inc., که شامل Duncan Hines, Chef Boyardee و چشم پرندگان در نمونه کارها خود را است دیدن یک آسانسور در تمام دسته بندی های اجرایی شان کانلی گفت: در اواخر ماه گذشته.

“آن را نقل مکان کرد و در امواج, اما همه چیز در حال حرکت است,” او گفت:.

میان وعده مصرف نیز بالا رفتن. که تا حدودی به این دلیل مردم در خانه بلکه به این خاطر که آنها وقت بیشتری را صرف انجام فعالیت های است که قرض دادن به خوردن مانند شراب خواری-تماشای “ببر پادشاه” در Netflix بکشد.

مورد کره جنوبی آموزنده برای بازارهای دیگر با توجه به محقق millward brown بین المللی با مسئولیت محدود. میان وعده فروش در فروشگاه رفاه در این کشور شد و تا 9 درصد از سال قبل در بخش اول مارس.

رستوران زیان

حتی با سنبله بزرگ برای فروشگاه مواد غذایی خرید و فروش ضربه از بسته شدن رستوران است فقط بیش از حد بزرگ برای غلبه بر در برخی از بازارها است. همین دلیل است که شده است وجود دارد همه چیز مانند شیر میگردد. کشاورزان مجبور به دور از بیش از حد منابع به دلیل تقاضا از پنیر و کره سازندگان خشک شده است.

قیمت حرکت می کند روشن است که درد است. کره آتی در شیکاگو باید از سقوط به پایینترین سطح در یک دهه و پنیر نیز سقوط کرد.

بلژیک طبقه سیب frite purveyors یکی دیگر از قربانی. کشور برتر جهان اهرم از سیب زمینی منجمد محصولات هاوکینگ سیب زمینی سرخ کرده, چیپس و مشهد به بیش از 160 کشور گفت: رومن سرد دبیر گروه صنعت Belgapom. اکثریت قریب به اتفاق صادر شده است و تقاضا خشک شده به عنوان مواد غذایی-سرویس صنعت اتومبیل را متوقف کند. اروپایی پردازش-سیب زمینی آتی را تقریبا 90% این سال معامله در یک زمان کم است.

حتی اگر رستوران هنوز دور و سفارشات بسیاری از کاهش منوی خود عرضه می کنند در حالی که آشپز خانه به طور کلی با استفاده از به عنوان بسیاری از مواد تشکیل دهنده به عنوان آنها ممکن است غذا خوردن در یک نشست وعده غذایی.

اما مصرف کنندگان نیز خواهد بود خوشحالم که می بینم که 20 دلار می رود خیلی بیشتر در فروشگاه مواد غذایی از آن را در یک خوب ناهار خوری و یا سریع خدمت رستوران گفت: نیکلاس Fereday یک مصرف کننده کالا تحلیلگر ارشد در RaboResearch در نیویورک است. و احیای غذاهای بسته بندی شده ممکن است برخی از دراز مدت اثرات بر عادات خرید.

“وجود دارد یک ساده سازی در رفتن” Fereday گفت. غذاهای بسته بندی شده هستند “قطعا بیشتر در دسترس وجود دارد بیشتر خروجی و مردم را به یاد داشته باشید که. هنگامی که وجود دارد هیچ چیز از چپ به خوردن این شرکت تحویل داده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>