استرالیا ویکتوریا سوابق دولت دیگر بعد از بالا Covid-19 عفونت

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

استرالیا دومین-پرجمعیت دولت در روز شنبه گزارش داد یکی از بالاترین روزانه افزایش جدید کروناویروس عفونت و هشدار داد این اعداد را بدتر از قبل از آنها بهتر است آن را به عنوان خود را آغاز نمود اول آخر هفته تحت شش هفته مستند.

ویکتوریا دولت ثبت 216 مورد جدید از این ویروس است که باعث Covid-19 در 24 ساعت به صبح روز شنبه از رکورد 288 موارد قبلی بعد اما هنوز هم یکی از بزرگترین روزانه را افزایش می دهد از هر بخشی از کشور پس از همه گیر وارد شده است.

دولت قرار داده و پایتخت آن شهر ملبورن به مستند این هفته در میان نگرانی است که جامعه انتقال باعث شد موج دوم ویروس. مقامات قبلا به نسبت بیشتر موارد جدید به مردم بازگشت از خارج از کشور.

“آن بدتر خواهد شد قبل از آن بهتر می شود” ویکتوریا برتر Daniel Andrews گفته تلویزیونی کنفرانس خبری.

“ما بیشتر و بیشتر موارد اضافی. این است برای رفتن به با ما برای ماه ها و ماه.”

“هیچ کس با بهره گیری از قفل بودن در خانه. آن است که خسته کننده و چالش برانگیز است اما این استراتژی موفق خواهد بود اگر همه ما بازی بخشی از ما.”

وجود 100 جداگانه شیوع بیماری در ویکتوریا دولت رئیس بهداشت افسر برت Sutton گفت: کنفرانس خبری.

استرالیا اجتناب بالا Covid-19 مصدوم شماره از کشورهای دیگر پس از بستن مرزهای خود و رفتن به سراسر کشور مستند در ماه مارس است. این کشور ثبت کرده است در مورد 9,200 عفونت و 107 مرگ و میر از جمله مرگ یک مرد در 90s در ویکتوریا یک شبه اندروز گفت.

این کشور در کشورهای دیگر شده اند آرامش محدودیت در جنبش اما محکم خود را به مرز تعطیلی به ویکتوریا. ویکتوریا به یک چهارم از این کشور 25 میلیون نفر نیز تبدیل به اولین دولت به درخواست مردم به پوشیدن ماسک.

همسایه, New South Wales, ترین-پرجمعیت دولت گزارش فقط هفت مورد جدید که از اواخر جمعه از جمله یک مرد که تا به حال بازدید سیدنی میخانه شده است که مربوط به عفونت های دیگر. مقامات راه اندازی یک pop-up تست درمانگاه در میخانه که بسته شده برای تمیز کردن و خواست های اخیر کاربران را به آزمایش می شود.

اگرچه ثابت شده است که هیچ واکسن یا درمانی برای coronavirus استرالیا به موقت تصویب به Gilead Sciences Inc را remdesivir به عنوان اولین گزینه برای درمان ویروس پیوستن به ایالات متحده آمریکا و کمیسیون اروپا که به آن داده اند مشروط ترخیص کالا از گمرک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>