خستگی ناپذیر Dominic Thiem آمد از یک مجموعه را به outlast آلمانی الکساندر Zverev و خود را برای اولین بار در استرالیا به فینال جمعه, رزرو, مرحله نهایی مسابقات با هفت بار قهرمان نواک جوکوویچ. 26 ساله پنجم, دانه, اولین بازیکن از اتریش تا کنون برای رسیدن به ملبورن decider مبارزه گذشته هفتم رتبه Zverev 3-6, 6-4, 7-6 (7/3), 7-6 (7/4) در سوزان شب. دفاع از قهرمان جوکوویچ در انتظار او پس از دانه دوم به پایان رسید و راجر فدرر را در رویاهای مستقیم مجموعه روز شنبه خود را به هشتم ملبورن پارک final.

Thiem خود کار برش برابر صرب است که در 12 بازی بدون شکست شاگردانش در این فصل و برنده تمام هفت استرالیا باز deciders او رقابت. و اگر جوکوویچ نیاز به انگیزه بیشتری برنده روز یکشنبه او را اصلاح جهان شماره یک رتبه بندی پس از رافائل نادال سقوط به Thiem در هشت.

“آن را غیر واقعی بازی دو کراوات شکن بسیار دشوار و خیلی نزدیک. آن را تقریبا غیر ممکن است برای شکستن او گفت:” Thiem.

“بودن در استرالیا به فینال غیر واقعی است. چه شروع فصل برای من است.”

Thiem با آن برخورد کرده نیمه نهایی فشار قبل از, اگر چه همیشه در آهسته تر خاک رس قرمز در Roland Garros, که در آن او به گذشته دو فینال تنها به ضرب و شتم توسط نادال.

که تجربه پرداخت سود سهام به عنوان او با خونسردی بسته کردن بازی پس از 3hrs 42 دقیقه به خود فرصت دیگری برای شکستن stranglehold از سه بزرگ و پیروزی در اولین گرند اسلم.

“من در بازی چهار ساعت از 10 برابر رافا (در مرحله یک چهارم نهایی) که شدید ترین پسر در تور تقریبا همیشه خیلی شدید و طولانی” Thiem گفت.

“پس از آن بود آسان نیست به بهبود می یابند. اما هنگامی که تمام آدرنالین آمد و در حال حاضر زمانی که من راه می رفت به کامل ورزشگاه خوب بود اما هنوز هم من تا به حال برخی از مشکلات در اولین مجموعه.”

– شکست نور –

یک وحشت زده و عصبی Thiem شکسته شد در باز کردن بازی صرفه جویی در دو نقطه شکسته قبل از ارسال یک پشت دست ضربه زدن گسترده ای را بلافاصله در پشت پا است. هر دو بازیکن شد و عصبی و آلمانی موفق به تحکیم شکسته مستقیم. خود را شتاب قطع شد زمانی که باران شروع به سقوط و سقف مورد نیاز بسته بود اما تنها در کوتاه تنفس و Zverev از سر به نگه دارید تا 2-2.

Thiem بود هنوز با او برای اولین بار در خدمت و گسل دو دست آلمان یک شانس برای رفتن 4-3 در جلو و او را برداشت آن است. Zverev در زمان فرماندهی, قرار دادن 90 درصد از پررونق برای اولین بار در خدمت و شکست دوباره به مهر و موم به عنوان مجموعه ای اتریش خطا تعداد نصب شده است.

اما 22 ساله از دست داده و تمرکز و دو گسل در بازی سه مجموعه دوم دست Thiem 2-1 منجر شود. Zverev موفق به شکستن بازگشت اما او بیش از حد نامنظم به عنوان Thiem شکست دوباره و چسبیده بر شلیک یک تک خال به مجموعه دو.

Bizarrely بازی متوقف شد نه دقیقه یک بازی به ست سوم وقتی نور رفت بالا ابتدا و آن م Zverev. زمانی که آنها از سر گرفته Thiem برگزار خدمت و سپس شکست با یک حماسه پشت دست ضربه زدن برنده به عنوان Zverev دوباره از دست غلظت و حرکت به نظر می رسد به تغییر.

Thiem یکی از بهترین returners در این بازی و گرفتن تقریبا هر توپ به عقب. نگاه او به در راه خود را, اما Zverev حاضر به تسلیم و شکست دوباره به حتی آن را. آن را به یک tiebreak که در آن Thiem روشن سبک را به کنترل در بازی. کمی وجود دارد بین آنها در این مهم چهارم مجموعه به عنوان آنها داد و ستد ، آن رفت و به خدمت و دیگری tie-breaker زمانی که Thiem تجربه به او کمک کرد تا بیش از خط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im