استرالیا میخانه خوشه می افزاید: به موج دوم coronavirus نگرانی

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

استرالیا پرجمعیت ترین دولت گزارش 14 مورد جدید از Covid-19 روز دوشنبه با رشد خوشه در یک میخانه مورد استفاده توسط رانندگان حمل و نقل سفر به کشور اضافه کردن به ترس از موج دوم ویروس.

این موارد جدید در نیو ساوت ولز آمده پس از همسایه ویکتوریا دولت در هفته گذشته مجبور حدود 5 میلیون نفر به مستند پس از موج جدید کروناویروس موارد است.

استرالیا اجتناب بالا Covid-19 مصدوم شماره از کشورهای دیگر با سریع و دقیق اقدامات ضبط کمتر از 10000 coronavirus موارد در مجموع و یا در حدود یک ششم از روزانه موارد دیده می شود در ایالات متحده در روزهای اخیر.

مقامات نگران افزایش موارد از جامعه انتقال است.

این اختصاص 8 از 14 مورد جدید در نیو ولز جنوبی در 24 ساعت گذشته, در حالی که بقیه افرادی که در بازگشت از خارج از کشور و در حال حاضر در هتل قرنطینه و یا بازگشت از ویکتوریا.

بخش عمده ای از این جامعه انتقال موارد افرادی که به تازگی بازدید یک میخانه در جنوب غربی سیدنی, تقاطع, هتل, مصرف خوشه به 13 در همه.

“نگرانی از این است که این هتل مورد استفاده قرار می گیرد حمل و نقل و رانندگان که در حال حمل لوازم ضروری در سراسر کشور” استرالیا معاون افسر ارشد پزشکی مایکل کید گفت: Australian Broadcasting Corp.

“آنها در حال آزمایش است.”

در تلاش برای محدود کردن گسترش مقامات خواست هر کسی که با حضور در میخانه برای منزوی کردن برای دو هفته و تست شده است.

روز دوشنبه صف های طولانی ماشین ها در انتظار بودند بیش از سه ساعت به حضور در یک درایو-از طریق آزمون درمانگاه در محل.

این ویروس در حال گسترش در حال حاضر به حداقل یکی بیشتر ترافیک بالا محل با یک حامی در سیدنی ستاره کازینو در جولای 4, تست مثبت برای Covid-19 Star Entertainment Group Ltd گفت.

در ویکتوریا دولت, مقامات روز دوشنبه گزارش 177 جدید کروناویروس موارد در 24 ساعت گذشته از, در هشتمین روز متوالی از سه رقمی افزایش می یابد در Covid-19 موارد اما از 273 موارد قبلی در روز است.

“این ممکن است اوج ما هنوز” ویکتوریا ارشد بهداشت افسر برت Sutton به خبرنگاران گفت: در ملبورن. “من می خواهم برای دیدن یک هفته از کاهش تعداد.”

استرالیا وزیر بهداشت گرگ شکار گفت: 1,000 پرسنل نظامی کرده بود اعزام شده است برای کمک به مقامات دولتی محدود کردن گسترش از coronavirus.

دانشمندان در ضمن شروع محاکمه بالقوه Covid-19 واکسن توسعه یافته در دانشگاه کوئینزلند.

داوطلبان با توجه به دریافت اولین دوز واکسن در صبح روز دوشنبه. نتایج اولیه از دادگاه انتظار می رود منتشر خواهد شد در پایان ماه سپتامبر این دانشگاه گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>