استرالیا باز برگزارکنندگان اعتراف لغو ممکن است

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

تنیس, استرالیا اذعان پنج شنبه که در ماه ژانویه در استرالیا باز چهره لغو تحت بدترین سناریو کرد و آن را در طیف وسیعی از گزینه های در امید COVID-19 بحران را برطرف می کند.

در این سال تنیس تقویم شده است به حالت تعلیق تا زمانی که حداقل جولای 13 و جهانی با مرزهای بسته وجود دارد عدم اطمینان در مورد زمانی که مدار بین المللی می تواند از سر گرفت.

این فصل باز گرند اسلم است که برنامه ریزی شده را در ملبورن از ژانویه 18-31 بیش از هشت ماه دور و تنیس استرالیا گفت: این امر رعایت هر چه محدودیت بودند در محل که در آن زمان.

“ما قطعا هیچ راز در مورد تعداد حالات است که ما به دنبال در” یک سخنگوی گفته است.

“ما امیدواریم که برای بهترین اما برنامه ریزی برای همه چیز.” امکانات وسیعی از لغو به اعمال قرنطینه در خارج از کشور بازیکنان و اجازه می دهد تنها طرفداران استرالیا به این رویداد است.

“ما باید در تمام زوایای چرا که بسیاری از تصمیم گیری خواهد شد خارج از کنترل ما و مربوط به دولت دستورالعمل ها و محدودیت های,” او گفت:.

“ما نیاز به همه پروتکل های در محل برای اطمینان از همه ایمنی است.” ویمبلدون امسال لغو شده است برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم و باز فرانسوی به تعویق افتاد تا پایان ماه سپتامبر.

انجمن تنیس ایالات متحده تصمیم خواهد گرفت که در اواسط ماه ژوئن یا نه باز ما قادر خواهد بود برای شروع برنامه در نیویورک در ماه اوت است.

استرالیا ممنوع اعلام کرده است تمام سفر به این کشور جزیره ای برای افراد غیر مقیم.

در حالی که مذاکرات را آغاز کرده اند که در باز کردن مرز به کشور همسایه نیوزیلند که مانند استرالیا با موفقیت کنترل اپیدمی مقامات گفته اند که این می تواند بسیاری از سال قبل از ورود بین المللی اجازه خواهد داشت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>