نواک جوکوویچ در هم شکسته امید از بیمار رقیب راجر فدرر پنج شنبه به رفت و برگشت به یک رکورد هشتم استرالیا به فینال و حرکت و نزدیک به 17 گرند اسلم تاج. در 50 قسط از یکی از ورزش بزرگترین رقابت های صرب شانه ای بالا انداخت آزمایشی شروع به تقویت اخیر خود تسلط نشان no mercy به Swiss maestro در 7-6 (7/1), 6-4, 6-3 برنده شود.

همچنین بخوانید: Aus باز نیمه برجسته نهایی: جوکوویچ thumps فدرر برای ورود نهایی

او بازی خواهد کرد یا دانه پنجم Dominic Thiem یا هفتم رتبه آلمانی الکساندر Zverev در یکشنبه نهایی, اما آن را به یاد ماندنی تلاش برای جایزه عنوان یکی دیگر از 32 سال.

هفت ملبورن نهایی جوکوویچ ساخته شده است که او برنده است همه آنها را.

اگر هر انگیزه بیشتری مورد نیاز بود, برنده روز یکشنبه را ببینید صرب اصلاح شماره یک رتبه بندی پس از رافائل نادال فرستاده شد بسته بندی در هشت.

“احترام به راجر برای بیرون آمدن امشب زمانی که او بدیهی است که صدمه دیده و نه حتی نزدیک به خود را بهترین از نظر جنبش” گفت: دفاع از قهرمان جوکوویچ که به 26th گرند اسلم نهایی.

“او شروع خوبی در آغاز بود و من بسیار عصبی. این خیلی مهم است برای من به پیروزی که اولین مجموعه. ذهنی من آرامش پس از آن است.”

این چهارمین بار جوکوویچ تا به حال مورد ضرب و شتم فدرر در نیمه نهایی مرحله در ملبورن پس از انجام همان در سال 2008 2011 و 2016.

فدرر 2018 قهرمان به بازی حمل کشاله ران آسیب است که او برداشت خود را در پنج مجموعه آمده-از-پشت یک چهارم نهایی پیروزی در برابر Tennys Sandgren.

همچنین بخوانید: هندی چالش به پایان می رسد به عنوان Rohan Bopanna کمان خارج از استرالیا باز

او دیده می شد در اطراف ملبورن پارک قبل از بازی با نوار در بالا سمت راست پا وجود دارد و حتی شایعاتی است که او ممکن است بیرون بکشد.

اما است که در 38 ساله طبیعت — او تا به حال تنها داده تا چهار walkovers در زندگی طولانی خود را — و این نشان می دهد بود.

– قدرت و ظرافت –

جوکوویچ روشن بود مورد علاقه پس از ضرب و شتم سوم دانه در هر گرند اسلم جلسه پس از ویمبلدون 2012, اما در 50 حرفه ای برخورد شد فدرر که در ابتدا مجموعه ای از میله حوضچه عرصه alight.

باز کردن بازی فدرر را در خدمت به طول انجامید و شش دقیقه در نشانه ای از آنچه که ممکن است در فروشگاه.

سپس در برابر شانس 38 سال سن مسن ترین مرد در یک گرند اسلم پس از نیمه Jimmy Connors در سال 1991 شکست جوکوویچ در اولین سرویس بازی باور نکردنی پشت دست ضربه زدن عبور میکنه.

لبه نکشید, با صرب بلافاصله ضربه زدن به حتی آن را.

همچنین بخوانید: صوفیه Kenin stuns دانه بالا Ashleigh Barty برای رسیدن به فینال

اما قدرت و ظرافت از فدرر بازی بود نگران جوکوویچ بود که در پشت پا و شکسته شد یک بار دیگر برای رفتن 4-1 پشت سر گذاشت.

فدرر تا به حال سه نقطه شکستن آن را 5-1 اما جوکوویچ حفر عمیق به دفع آنها را به عنوان او چیتی پشت شکستن یک بار دیگر به عنوان سوئیس خدمت شد و برای مجموعه.

آن را به یک tiebreaker که دانه دوم را تحت سلطه به جلو و یک چرخش قابل توجه در مجموعه ای که فدرر انداخت دور.

فدرر در زمان های پزشکی در پایان آن ظاهرا برای یک موضوع و نبود او در حال حرکت به عنوان آزادانه در مجموعه دوم.

اما او چسبیده تا او fluffed آسان شات در خالص به دست جوکوویچ نقطه تنظیم در 4-5 و صرب cracked با کیفیت بالا crosscourt شلیک به رفتن دو مجموعه به یک در مقابل.

جوکوویچ بود و فدرر به سرعت در حال اجرا از بخار.

هنگامی که سوئیس ستاره شکسته شد برای رفتن 4-2 پشت در, سوم, هیچ راهی وجود دارد به عنوان رقیب خود را تمدید برنده خود را ضبط بیش از او به 27-23.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de