زنده به روز رسانی: راجر فدرر چهره رقیب بزرگ نواک جوکوویچ برای 50th زمان در حالی که خانه امید Ashleigh Barty خواهد شد که این کشور خواست او را در استرالیا, نیمه نهایی در روز پنج شنبه.

11:10 ساعت IST

Halep v Muguruza

چهارم دانه سیمون Halep طول می کشد در دو گرند اسلم قهرمان Garbine Muguruza برای حق به صورت Kenin در فینال.

10:33 ساعت IST

Kenin برنده

Barty نمی توانید صرفه جویی در بازی دوم نقطه! او ناودان توپ بلند و Kenin گرفته است از Barty. جمعیت حیرت زده است. Kenin طول می کشد بازی 7-6 (8-6), 7-5!

10:02 ساعت IST

Barty معافیت Kenin

Barty بازدید گشاد گشاد راه رفتن او که پشت دست ضربه زدن خروش است و او به ارمغان آورده است تا یک نقطه شکست برای جهان شماره 1 در 30-40 به بالا و او آن را ندارد! Kenin شکسته شده است! که برای اولین بار فرار از خدمت برای بازی Barty طول می کشد 2-1 سرب در مجموعه دوم.

9:54 ساعت IST

Kenin برنده اولین مجموعه

خیره کننده باز گشت توسط Kenin, Barty دمیده شده است ، Kenin برنده اولین مجموعه 7-6 پس از پیروزی tie-breaker 8-6! او موفق به کسب چهار امتیاز از که کراوات شکن و همچنین ذخیره دو مجموعه نقاط در این فرآیند است.

9:53 ساعت IST

Kenin می آید خروش دوباره

Kenin برنده سه امتیاز در یک ردیف و در حال حاضر یک مجموعه نقطه خود را با یکی دیگر از فورهند برنده! آمریکا منجر tie-breaker 7-6.

9:48 ساعت IST

Barty در مقابل در tie-breaker

Barty و خدمت است بیش از حد گرم که مسئولیت رسیدگی به او منجر شده است tie-breaker 4-2 به عنوان بازیکن سوئیچ به پایان می رسد.

Barty است که منجر به مطلب 8-2.

9:42 ساعت IST

Barty قفل شده است و در یک نبرد

خاکستر Barty برنده اولین بازی به عنوان هر دو او و صوفیه Kenin برگزار می شود, خدمت, دلار استرالیا رفتن 2-1 در اولین مجموعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de