استرالیا باز های جام جهانی راگبی بازی با نیوزیلند

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

استرالیا می تواند به اشتراک گذاری بعضی از بازی با نیوزیلند اگر برنده آن حق به مرحله 2027 جام جهانی راگبی.

راگبی استرالیا رئیس Hamish McLennan گفت نیوزیلند رسانه های استرالیا پیشنهاد شد هنوز در حال فرموله شده و او باز به های بازی های جام جهانی به عنوان ابزاری برای تقویت رابطه بین اقیانوس آرام همسایه است.

“در بسیاری از تاریخ میان دو کشور پس من واقعا به آن” McLennan گفت: آسمان تلویزیون در روز چهارشنبه.

“من می خواهم به یک بازی دوستانه و تعاونی رابطه است. شما فوق العاده راگبی کشور است.”

نیوزیلند و استرالیا میزبان افتتاحیه جام جهانی راگبی در سال 1987. بعد از یک طرح اولیه به شرکت میزبان 2003 مسابقات استرالیا رفت و آن را به تنهایی. نیوزیلند میزبانی آن را در سال 2011 کسب عنوان قهرمانی در خاک برای بار دوم.

با 2015 جام جهانی راگبی به میزبانی انگلستان در سال گذشته مسابقات در ژاپن — اولین صحنه در آسیا و 2023 edition مجموعه به صحنه در فرانسه, این احتمال وجود دارد که 2027 مسابقات را به یک پیشنهاد از نیمکره جنوبی.

تصمیم در مورد 2027 و 2031 راگبی جام جهانی در حال انتظار برای تایید در عرض دو سال با استرالیا و آمریکای شمالی به عنوان نامزدهای میزبانی مسابقات.

بین المللی راگبی بوده است توقیف در طول بیماری همه گیر کوروناویروس اما نیوزیلند در حال حاضر لگد کردن یک داخلی جایگزینی برای معلق, فوق العاده, راگبی, رقابت پنج تیم در رقابت های مربوط به آن سوپر راگبی franchises.

استرالیا داخلی سوپر راگبی مسابقات تنظیم شده است به پا زدن کردن در هفته آینده.

استرالیا و نیوزیلند به امید بازی گسترش Bledisloe سری جام بین سیاه پوستان همه و قهرمانی بعد از این سال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>