چابک آمریکایی 14 دانه صوفیه Kenin حیرت زده جهان شماره یک و خانه امید Ashleigh Barty برای رسیدن به اولین گرند اسلم نهایی در استرالیا در روز پنج شنبه. Kenin بازی خواهد کرد یا رومانی چهارم دانه سیمونا هالپ یا unseeded Garbine Muguruza در شنبه نهایی پس از او تعجب 7-6 (8/6), 7-5 پیروزی. مسکو-متولد Kenin, 21 که نگاه شوکه شده که بلافاصله پس گفت: “او یک بازیکن دشوار او را بازی واقعا شگفت انگیز است. من می دانستم که من تا به حال واقعا پیدا کردن یک راه را به نفع خود.

“من فقط لال من صادقانه می تواند این را باور نمی کند. من در مورد خواب این لحظه از آنجایی که من پنج سال است.”

“من خیلی سخت کار کرده تا به اینجا برسم” اضافه شده Kenin. “من واقعا تا به حال به مبارزه کردن در اینجا. یک دلیل وجود دارد او شماره یک است.”

Kenin آخرین امریکایی در سمت چپ سوزان ملبورن که در آن بازی در خارج از دادگاه به حالت تعلیق در آمد به عنوان درجه حرارت آمار 38 سانتیگراد (100.4 درجه فارنهایت) بود حزب pooper یک بار دیگر.

او در حال حاضر به ارمغان آورد و اجرا پری از 15 سال Coco Gauff به پایان رسید و در دور چهارم با تهاجمی سبک از بازی تبدیل شده است که او علامت تجاری بیش از گذشته دو هفته.

و او در آن را دوباره به عنوان درجه حرارت افزایش یافت و در شدت طرفدار Barty راد حوضچه عرصه است. هر دو بازیکن عقب نشینی به سایه در دادگاه هر زمان که آنها می تواند.

Kenin که تا به حال دستیابی به موفقیت 2019 برنده اول سه WTA عنوان شد رقابت او اولین گرند اسلم نیمه نهایی و آن را Barty اولین بار در آخرین چهار در ملبورن.

اما اگر مردم امیدوار Kenin خواهد بود cowed با مناسبت و او را برتر از حریف فرانسوی قهرمان باز آنها اشتباه است.

Barty و Kenin پوشیدن یکسان نعناع سبز-تاپ و دامن آبی رفت و به خدمت در اولین مجموعه چه استرالیا بود و کمی راحت تر در انجام این کار است.

دوباره وجود دارد کمی بین آنها در tie-break تا Barty انداخته خوشمزه متقابل دادگاه فورهند به صورت دو مجموعه نقاط.

اما Barty که یک بار به تنیس بازی کریکت حرفه ای, هدر رفته و هر دو آنها در سطح 6-6.

Kenin یک به شدت افتخار آمریکایی با یک ستاره و راه راه و خوشگذرانی رفت و 7-6 و پیچیده راه اندازی در 59 دقیقه زمانی که Barty ساخته شده بدون استفاده از زور خطا در یک فورهند.

Barty با هدف تبدیل شدن به اولین خانه رشد استرالیا, زنان قهرمان از کریس اونیل در سال 1978 نشان داد نادر فلش خشم.

استرالیا رفت و شکستن زود هنگام در مجموعه دوم به کشتی بازگشت ابتکار پس از آن برگزار شد خدمت به صورت 3-1. آن Kenin را به نوبه خود به او نشان می دهد سرخوردگی.

اما Barty دوباره حیف و میل دو مجموعه نقاط و شکسته شد زمانی که او از دست رفته یک روال فورهند. Gasps و سپس یک hush فرود بر روی میله حوضچه عرصه است.

خدمت به ماندن در این مسابقات در 5-6, Barty ذخیره شده اولین مسابقه نقطه, اما خورده تحت فشار هنگامی که او کاشته فورهند ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de