استرالیا و نیوزیلند به شرکت میزبان 2023 جام جهانی زنان

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

استرالیا و نیوزیلند خواهد شد شرکت میزبان 2023 جام جهانی زنان پس از جزیره همسایه ضرب و شتم کلمبیا 22-13 روز پنج شنبه در یک رای گیری فیفا شورای. گسترش 32-team مسابقات – هشت بیش از 2019 نسخه در فرانسه – انتظار می رود که در ماه جولای 2023.

برنده مناقصه پیشنهاد 12 شهرستانها با هفت در استرالیا و پنج در نیوزیلند. این شامل استادیوم اصلی مورد استفاده برای بازی های المپیک 2000 سیدنی. پس از موفقیت در جام جهانی سال گذشته فیفا می خواهد آینده زنان در مسابقات بیشتر به ایجاد استقلال خود را از مردان نشان دهد و آن را به صورت تجاری جذاب است.

حداقل 100 میلیون دلار است که انتظار می رود به پرداخت توسط بدن حاکم در سال 2023 – برای پول جایزه تیم هزینه های آماده سازی و به باشگاه ها انتشار بازیکنان برای مسابقات – فیفا: جیانی رده مربیان متعهد در سال گذشته در فرانسه.

کلمبیا پیشنهاد شد دارای امتیاز بالا-ریسک تجاری گزینه در ارزیابی نامزدها منتشر شده در این ماه. استرالیا و نیوزیلند پیشنهاد شده کم خطر و گل 4.1 امتیاز از حداکثر 5. کلمبیا به ثمر رساند 2.8. یک سوم نامزد ژاپن انصراف در روز دوشنبه. که به همکار کنفدراسیون فوتبال آسیا عضو استرالیا واضح تر اجرا شود. نیوزیلند بخشی از این کوچکتر و اقیانوسیه, قاره ،

2023 مسابقات خواهد بود اولین بار در یک جام جهانی برای مردان یا زنان را به اشتراک گذاشته در سراسر دو قاره بدن و اولین شرکت میزبانی زنان edition. کلمبیا پیشنهاد شده توسط بسیاری از نه رای دهندگان از فوتبال اروپا بدن UEFA. راه اندازی شد در سال 1991 جام جهانی فوتبال زنان هرگز میزبانی در آمریکای جنوبی است.

هر دو در استرالیا, شماره 7 تیم برتر در فوتبال زنان و No. 23 نیوزیلند را به طور خودکار واجد شرایط برای این مسابقات است. کلمبیا است که در حال حاضر در رتبه شماره 25 و تنها یکی از سه مناقصه به واجد شرایط برای 2019 edition.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>