اورنگبد قطار فاجعه: اجساد 16 کارگران را به خانه آورد به MP

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

اجساد 16 کارگران که بیش از اجرا توسط یک قطار باری در نزدیکی ماهاراشترا, Aurangabad در جمعه آورده بودند برای خود بومی, Madhya Pradesh در قطار ویژه در روز شنبه.

این کارگران بودند از شهدل و Umaria مناطق و خواب بودند روی ریل قطار پس از یک سفر طولانی با پای پیاده در مسیر به Madhya Pradesh زمانی که آنها کشته شدند. آنها در یک گروه 20 نفره از افراد که تا به حال سمت چپ سرم برای روستاهای خود را شب قبل بدون انتظار برای کارفرمای خود را برای پرداخت دستمزد خود را به عنوان کارخانه بسته باقی ماند با توجه به این مستند در سراسر کشور اعمال شده از اواخر ماه مارس به بررسی Covid-19 گسترش یافته است.

این کارگران — 11 از Shadol و 5 از Umaria — ناموفق سعی کرده بود به عبور ویژه است که قطار راه آهن آغاز شده و در هفته گذشته برای مردم سرگردان در سراسر کشور به دلیل مستند. ده ها هزار نفر از کارگران شده است راه رفتن به خانه از شهرهای بزرگ پس از از دست دادن شغل خود به دلیل مستند.

“دو ویژه بوژی متصل به قطار انجام شده در مورد 1300 کارگران از اورنگبد برای بازگرداندن بدن. اجساد بودند بعد از ارسال به شهدل و Umaria. وجود دارد و دو مجروح کارگران از Mandla که فرستاده شد در یک آمبولانس گفت:” جبال پور سرپرست پلیس (راه آهن) اس اس Jain.

آخرین مراسم انجام شد در حضور مقامات اداری سخن گفته است. جبلپر جمع بهارات Yadav گفت: تمام کارگران که از اورنگبد متعلق به روستاها در Jabalpur, شهدل و ریوا شد و تحت معاینات پزشکی در ایستگاه راه آهن قبل از آنها فرستاده شده بودند به خانه های بومی خود در اتوبوس با ترتیبات برای آب و غذا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>