اورنگبد: برای متوقف نقض مستند پنج حمله پلیس در وظیفه, 3 بازداشت

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | پونا | انتشار: 9 آوریل سال 2020 9:40:57 pm

Most lockdown violations in Maharashtra reported in Pune در حالی که این سه نفر که مورد سوال دوستان خود را نیز به نقطه و شروع به بحث با پرسنل پلیس. (اکسپرس عکس توسط Prashant Nadkar)

جرم بود و تسلیم در برابر پنج نفر از جمله یک جزئی پسر در شهرستان اورنگبد در روز پنج شنبه به اتهام آزار پرسنل پلیس در وظیفه و نقض مستند سفارشات.

این حادثه صورت گرفت و در حدود 12 ظهر زمانی که پرسنل پلیس مستقر در Annabhau Sathe اتصال در نزدیکی منطقه collectorate شد بررسی وسایل نقلیه خصوصی و اقدام علیه کسانی که تا به حال بی ارزش در سمت چپ صفحه اصلی در طول مستند.

پلیس متوقف و سه نفر رفتن سه گانه صندلی بر روی دو چرخ. در حالی که این سه نفر که مورد سوال دوستان خود را نیز به نقطه و شروع به بحث با پرسنل پلیس.

یک پلیس آمار یکی از آنها را با چوب خود اما فرد ربوده چوب و آغاز برخورد پلیس با آن بارها و بارها. پنج متهم نیز گفته کوبید دیگر پرسنل پلیس در نقطه ای. یک ویدیو از این حادثه رفته ویروسی در رسانه های اجتماعی.

با توجه به آزادی مطبوعات صادر شده توسط دستیار کمیسر پلیس Nagnath Kode از شهرستان اورنگبد پلیس دو متهم— قرائت ترتیل Farookh شیخ Kadar (52) و شیخ Sharukh شیخ Farookh (24)— دستگیر شدند و خود را جزئی همدست بازداشت شد در حالی که جستجو برای راه اندازی شد باقی مانده دو متهم شناسایی شده را به عنوان شیخ ساجد شیخ Farookh و شیخ Sameer Shaihkh سلیم.

دستیار بازرس پلیس M M صیاد در حال بررسی این پرونده است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>