15 آگوست مهلت Covid-19 واکسن دندانه دار ICMR اعتبار: کارشناسان

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

Dr Balram Bhargava جولای 2 بخشنامه به رهبری محققان از چندین نهاد انتخاب شده به عنوان تست سایت برای تکمیل آزمایش های بالینی به زودی به طوری که برای اولین بار در جهان Covid-19 واکسن آماده در اوت 15 دندانه دار اعتبار از هند apex تحقیقات پزشکی بدن که از او سر می گویند بالای دانشمندان و مقامات دولتی و کارشناسان بهداشت عمومی که در حال خرید این تحقیقات آژانس استدلال که این نامه تلاشی برای سرعت بخشیدن به واکسن محاکمه.

“این خوب است که بلند پروازانه و aspirational اما آن را نمی باید انجام شود در هزینه به علت سعی و کوشش برای حصول اطمینان از ایمنی و اثر بخشی از واکسن. من يك به این باور است که این یک خطای تایپی گفت: سال 2020 به جای 2021. اگر نه, پیامدهای جدی هستند به عنوان پیشنهاد واکسن تنها می تواند آماده اوت 15 توسط fudging اطلاعات و یا اسناد و مدارک ناقص. هیچ راه دیگری وجود ندارد” گفت: K Sujatha رائو وزیر سابق وزارت بهداشت و رفاه خانواده.

همچنین بخوانید: می توان یکی از reinfected با کروناویروس? هیچ مدرکی در عین حال کارشناسان می گویند

Dr Bhargava نامه به سران 12 بیمارستان و انجام آزمایشات انسانی برای Covaxin واکسن خواسته آنها را به امن مصوبات لازم برای آزمایش های انسانی در ژوئیه 7 با هشدار داد که “عدم رعایت مشاهده خواهد شد بسیار جدی”.

با وجود این بیانیه از ICMR در جولای 4 توضیح داده است که این نامه به عنوان تلاش برای قطع نوار قرمز و آن را اشاره نمی کند هر چیزی در مورد مهلت دانشمندان ارشد در دولت می گویند این حادثه مخدوش اعتبار یک موسسه تنظیم استانداردها و دستورالعمل برای تحقیقات بالینی از سال 1911 و همچنین از تحقیقات علمی در هند.

“این کاهش اعتبار ICMR و همراه با آن از هند علمی جامعه سیستم نظارتی دولت و بالقوه واکسن (خود را)… آن شهرت طور قبل از آن است و حتی آماده است. این به اندازه کافی بد به (بابا) Ramdev اعلام Covid-19 درمان با آزادی مطبوعات در حال حاضر ما ICMR ظاهر می شود به درخواست محققان برای دور زدن پروتکل های علمی. ICMR باید مانند سزار را نه تنها بالاتر از سرزنش اما همچنین باید به عنوان انسان کامل ، که شهرت گرفته است ضرب و شتم” گفت: Dr T یعقوب جان virologist و استاد سابق مسیحی در کالج پزشکی وللر, Tamil Nadu.

“بهارات بیوتکنولوژی را از دست دادن تمام اعتبار آن را به دست آورده است از این همه سال با کار سخت” اضافه شده رائو با اشاره به ICMR را حیدرآباد مبتنی بر شریک زندگی که در حال کار بر روی این واکسن.

واکسن سویه از Sars-CoV-2 ویروس است که باعث Covid-19 بود جدا شده در ICMR-موسسه ملی ویروس شناسی (NIV) پونا و انتقال به بهارات بیوتکنولوژی در مارس 9.

همچنین به عنوان خوانده شده| Covid-19 واکسن: هیچ فرایند لازم خواهد بود قلم می گوید: ICMR

در بیانیه ای در روز شنبه ICMR گفت: ایمنی و علاقه مردم هند بود و آن بالاترین اولویت است. “پس از شدید خصلت و بررسی تمام اطلاعات از BBIL (بهارات بیوتکنولوژی هند با مسئولیت محدود), ICMR است حمایت از توسعه بالینی به عنوان کانديد واکسن به نظر می رسد امیدوار کننده است. بر اساس در عمق بررسی از اطلاعات موجود از قبل از مطالعات بالینی داروهای کنترل کننده به طور کلی از هند بهآنها اجازه برای انجام فاز 1 و 2 کارآزمایی بالینی است ،

قبل از مطالعه بالینی منتشر نشده.

“در بزرگتر بهداشت عمومی علاقه مهم است که برای ICMR برای تسریع در آزمایش های بالینی با یک وعده بومی واکسن… ICMR روند را دقیقا مطابق با جهان هنجارهای پذیرفته شده به سرعت در مسیر توسعه واکسن برای بیماری های همه گیر بالقوه جایی که انسان و حیوان محاکمه می توانید در ادامه به صورت موازی,” ICMR اضافه شده در این بیانیه است.

“واضح است به هر کس با دانش سطحی از دانش علمی است که سه مرحله از آزمایش های بالینی نمی توان در 42 روز. در بهترین حالت شما می توانید آمار اولیه در یک ماه در مورد اینکه آیا این واکسن بی خطر است به خوبی تحمل می شود و می تواند تولید یک پاسخ ایمنی بدن در برابر ویروس می دهد که سرنخ به این که آیا آن کار خواهد کرد یا نه. شما نمی باید آن را آماده برای استفاده انبوه به سادگی با رفع مهلت” گفت: یک دانشمند ارشد که نمی خواهید به توان نام برد چرا که او با این نسخهها کار در یک دولت موسسه.

جالب ICMR شنبه بیانیه تنها اشاره به دو فاز آزمایشی که برای آن دریافت تصویب قانونی از مواد مخدر کنترل کلی از هند در ژوئن 30.

اینجا کلیک کنید برای تکمیل پوشش coronavirus

“آن (ژوئیه 2 نامه) یک داخلی دایره ای به معنای به اشتراک گذاشته شود. من گمان می کنم آن صادر شد به تحت تاثیر قرار دادن بر ناظران خود را در بالاترین سطح دولت’ که او در حال رانندگی بود تیم خود را سخت به دیدار 15 آگوست مهلت. نخست وزیر اعلام کرد Isro بشر در پروازهای فضایی ماموریت Gaganyaan در روز استقلال در سال 2018 اما Isro آرام نگه داشته. سیاسی و اطلاعیه ها باید به سمت چپ به دولت, دانشمندان باید تمرکز بر علم” اضافه شده ارشد بوروکرات درخواست ناشناس ماندن.

“پیام روشن است: همه ما می خواهید یک واکسن و ما می خواهیم یک واکسن ایمن و موثر است. بارداری طول می کشد نه ماه است; زیست شناسی. قبل از هر چیزی است که خطرات ایم” Dr Chandrakant Lahariya دهلی-بر اساس vaccinologist و بهداشت عمومی متخصص.

Dr Bhargava پاسخ نمی دهند به تماس های مکرر و متون به دنبال نظر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>