ATM بهره برداری و خدمات گاز مایع تامین معاف از مستند

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دولت مرکزی در چهارشنبه شب اضافه ATM بهره برداری و مدیریت سازمان به لیست خدمات معاف از 21 روز ملی مستند اعلام کرد در روز سه شنبه. این اطمینان خواهد داد که خود پرداز atm در حال پر با پول نقد انجام و اجرا از پول منجر به ناراحتی برای مصرف کنندگان است.

وزارت مالیه دیروز چشم پوشی کردن هر گونه اضافه برای خروج پول از خود پرداز atm است و نه متعلق به یک بانک برای راحتی کاربران در طول مستند دوره است.

اطلاع رسانی صادر شده در چهارشنبه همچنین می افزاید: چندین خدمات دیگر—دامپزشکی, بیمارستان ها, داروخانه ها از جمله Jan Aushadhi Kendra آن فروشندگان برای انجام عملیات بانکی ها برای دانه ها و آفت کش ها و واحدهای تولیدی به مواد مخدر, دارو, پزشکی, تهیه, مواد اولیه و بسته بندی مواد غذایی, عبور از مرز زمینی حرکات LPG و مواد غذایی و محصولات و لوازم پزشکی—به لیست معاف و یا خدمات ضروری شب گذشته منتشر شد.

این بخشنامه صادر شده توسط وزارت امور برای اجرای متحده و اتحادیه مناطق تحت مدیریت بحران عمل می کنند (DMA) که به استناد شده است برای مقابله با این وضعیت بی سابقه ای ناشی از شیوع کروناویروس در کشور است.

اولین مجموعه از چنین بخشنامه صادر شده شب گذشته به رئیس دبیران و مدیران کل پلیس (DGPs) از همه کشورها و UTs هدایت آنها برای به اجرا درآوردن مستند هنجارهای بودند که مفصل در ارتباط است.

این خواست متحده برای اطمینان اجتماعی فاصله مشاهده شد و خدمات ضروری اجازه داده شد به تابع.

آن توصیه می شود راه اندازی یک 24X7 اتاق کنترل و یا اتاق با کمک در دولت و در سطح منطقه برای مقابله با هر گونه شکایت مواجه شده توسط ارائه دهندگان کالا و خدمات از جمله در دوران دولت درون جنبش است.

پلیس در چندین ایالت از جمله پنجاب و دهلی نو برگزار می شود جلسات روز چهارشنبه با تامین کنندگان آنلاین از اقلام ضروری از جمله مواد غذایی و مقررات و به آنها اطمینان داد که کارمندان خود صادر خواهد شد می گذرد به حرکت آزادانه برای تحویل مقاصد.

tinyurlv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>