اتلتیکو افتخارات ویروس قربانیان ضربان وایادولید برای رفتن 3rd

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

اتلتیکو مادرید افتخار باشگاه قربانیان این بیماری همه گیر کوروناویروس به دست آورده و سخت جنگیدند و پیروزی روز شنبه در اولین بازی خانگی از لیگ اسپانیا را از سر گرفت.

جایگزین ویکتور “ویتولو” Machín گل در 81st دقیقه به عنوان اتلتیکو ضرب و شتم وایادولید 1-0. پیروزی برداشته دیگو سرمربی تیم گذشته سویا و به مقام سوم در سر-به-سر تفاضل گل.

بارسلونا آگهی های لیگ سه امتیاز بیش از رئال مادرید که می توانید بکشید سطح اگر برنده آن در رئال سوسیداد در روز یکشنبه. مادرید دارای tiebreaker بین این دو در مورد یک کراوات. اتلتیکو و سویا دنباله بارسلونا با 13 امتیاز با هشت بازی باقی مانده است.

اتلتیکو استفاده می شود به مناسبت اول آن مسابقه در واندا Metropolitano ورزشگاه در بیش از سه ماه به پرداخت ادای احترام به مربی سابق رادومیر Antic, سه, سابق, بازیکن و یک 14 ساله بازیکنی که در طول درگذشت این بیماری همه گیر.

نیوجرسی با Antic نام قرار داده شده بر روی یک صندلی در کنار آلگری بر روی نیمکت در حالی که چهار نفر از بازیکنان پیراهن خود را با نام های آویخته در صندلی خالی می ایستد. یک ویولونیست بازی های برگزار شده این باشگاه را سرود به افتخار تمام از اسپانیا بیش از 28000 ویروس قربانیان قبل از کیکآف. بازی مانند تمام مسابقات در لیگ پس از آن از سر گرفته شد و بازی بدون فن.

“این فوق العاده است به پشت در ورزشگاه” آلگری گفت. “طرفداران ما بودند نه در اینجا در فرد, اما آنها خیلی در روح.”

ویتولو در ادامه در 73 و شکست بن بست زمانی که او رهبری در بعد از دروازه بان خوزه کارو موفق به پانچ گوشه ای دور ترک هدف خود undefended. توپ سقوط به ویتولو در پست دور و او هدایت خود را هدر صفحه اصلی.

با وجود وایادولید مربی سرجیو گونزالس ساخت نه تغییرات به طور منظم در ترکیب تیم خود را به نظر می رسد راحت جذب میزبان حملات و هدف قرار دادن پشت در ،

“ما می دانستیم که وایادولید خواهد بود بسیار دشوار به ضرب و شتم” گفت: ویتولو که تا به حال بازی های برگزار شده از رقابت دوباره آغاز هفته گذشته است.

“شما می توانید بگویید که وایادولید است که به خوبی سازمان یافته و رقابت سخت” رو به جلو گفت. “این سخت بود برای پیدا کردن حفره در دفاع از خود. اما هدف ما را نگه می دارد در مسیر رسیدن به ما (لیگ قهرمانان اروپا) هدف است.”

از دست دادن جنگ

ختافه ادامه داد: برای مبارزه پس از لیگ از سر گرفته شد و پس از آن اذعان اولیه منجر به جلب 1-1 در خانه با تساوی کشاند. رئال مادرید مبتنی بر باشگاه باقی ماند و در مکان پنجم, فقط در خارج از لیگ قهرمانان نقاط.

چارلز به ثمر رساند و یک ضربه سر در نیمه راه از طریق بازی به لغو Oghenekaro Etebo را بازکن برای ختافه. نقد و بررسی فیلم چشم پوشی کردن یک گل دیر هنگام خواهد بود که باید برنده آن برای ایبر.

“ما نگران نیست ما عصبانی هستند” ختافه مربی جثه Bordalás گفت که تیم او باید کشف فیزیکی لبه ساخته شده است که آن را یکی از لیگ سخت ترین طرف.

“در این سه بازی (پس از راه اندازی مجدد) آنها را مورد ضرب و شتم ما در مسابقات هوایی برای توپ قبلی 27 مسابقات (در این فصل) که تا به حال اتفاق افتاده است” Bordalás گفت. “ما سخت در حال کار برای بهبود است.”

بیلبائو ضربان بتیس

باهوش شات با پشت پاشنه پا توسط Iñigo مارتینز به دست آورده اتلتیک بیلبائو 1-0 صفحه اصلی پیروزی در برابر رئال بتیس. مرکز بازگشت flicked در پایین متقابل به اوج رسیدن, به خوبی اجرا تنظیم قطعه در هفتمین دقیقه است.

بیلبائو دروازه بان Unai سیمن swatted توپ کردن خط خود را در آخرین دقیقه قبل از بتیس به جلو سرجیو کانالس دست دادن یک ضربه پنالتی را با شلیک خود را از نقطه پنالتی به خوبی بالا است.

بازگشت به پایین

لوانته کاسته 3-1 برنده شدن در اسپانیول که کاهش یافت و به جای گذشته است. لوانته نقل مکان کرد و با خیال راحت به میانه جدول رده بندی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>